lekarz Adam Miller

2,7
2,7
2,1

Lekarz godny polecenia ! Leczyłam u Pana Doktora stawy kolanowe i staw skokowy za każdym razem pomógł. Konkretny, uprzejmy, zawsze tłumaczy w czym tkwi problem i jak to trzeba leczyć. POLECAM !

Moja wizyta sprowadziła się do tego, że jestem stary i tak ma być-ma boleć i doskwierać. Takie same porady mieli moi znajomi :( z różnym dolegliwościami. Dodam, że inni ortopedzi udzielili znacznie pomocniejszej porady. P. S. Znajomi i ja jesteśmy w pełni produktywnym wieku.

Dodam, że inni ortopedzi udzielili znacznie pomocniejszej porady.
P. S.
Znajomi i ja jesteśmy w pełni produktywnym wieku.

Nieuprzejmy,arogancki ,lekceważący i niekompetentny. Leczy i udziela informacji na tzw ,,odczepnego,,.

Całkowity brak szacunku do pacjenta. Lekcewazacy, nieuprzrjmy, bagatelizujacy ptoblem. Nie wyjasnia, nie tlumaczy, ale zleca kolejne odplatne badania i wizyty. Nie polecam!

Kiedyś może był godnym polecenia lekarzem teraz poprostu biznesmen nastawiony na kasę. Leczenie przeciąga w czasie aby tylko zarobić. Jego wspułczucie i człowieczeństwo przysłoniła kasa.

Nieuprzejmy, lekceważący, niedelikatny,nie szuka jak i również nie podaje rozwiązań w związku z dolegliwościami, a jeżeli już się dopyta to podaję na "odczep" radę, która jak się okazało tylko pogłębiła dolegliwości kręgosłupa, nierzetelny, pozostawia człowieka samemu sobie, bez jakiejkolwiek pomocy!!!

NAJLEPSZY ORTOPEDA W EŁKU!U TEGO PANA LECZĘ SIĘ CAŁY CZAS BO NAPRAWDĘ JEST DOBRYM FACHOWCEM W TEJ DZIEDZINIE !