lek. med. Adam Mroczek

Urolog

Bardzo rzeczowy konkretny i grzeczny lekarz jestem świeżo po zabiegu obrzezania całkowitego. Badanie przed zabiegiem jak i diagnoza ustalenie rodzaju leczenia wszystko bardzo konkretne i rzeczowe ze wskazaniem plusów i minusów z kosztami było to wszystko bardzo konkretne i zrozumiałe.Sam zabieg o dziwo bezbolesny, oby tak dalej. Polecam tego lekarza to jest faktycznie super fachowiec. pacjent.

Polecam tego lekarza to jest faktycznie super fachowiec. pacjent.

jestem po zabiegu stulejki.zabieg mnialem trzy tygodnie temu.dr Mroczek zabiek wykonal bardzo sprawnie.Juz po trzech tygodniak ladnie się goi.nie mam zadnych problemów.dr. Mroczek szybko ustalil mój problem.zakwalikowal mnie na zabieg.po zabiegu zapisywal mnie na kontrole.bylem caly czas pod opieka dr.Mroczka.polecam każdemu z problemami urologicznymi dr.Mroczka. Pacjent.

Pełen profesjonalizm. Dokładne przeprowadzenie badania usg nerek I wykrycie niewielkiego rozmiaru kamienia. Dodam że byłam najpierw u innego lekarza specjalisty który nie rozpoznał choroby I nie podjął żadnego leczenia