dr n. med. Adam Nazim

Endokrynolog

uważam że, warto było czekać te kilka miesięcy na wizytę do tego specjalisty. Konkretna wizyta. Dobrze dobrane leczenie + za możliwość kontaktowania się z lekarzem pomiędzy wizytami online. całość oceniam na 10

całość oceniam na 10

Lekarz Nazim ma duży problem z kontaktem z pacjentem. Na 5 minutowej wizycie powiedział do mnie może 8 słów.Ma jakiś problem z mówieniem do pacjenta, każde słowo jest na wagę złota. Panie na recepcji aroganckie, zachowują się jakby siedziały tak za karę. Mam wrażenie że tam pacjenci są dosłownie niemiłe widziani.

Profesjonalna opieka specjalistyczna! Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Nigdy nie spotkałam się z lekarzem, który by tak szczegółowo zbadał i wszystko wyjaśnił. Nic co powiedziałam nie zostało zbagatelizowane. Była to dopiero moja pierwsza wizytajuż mogę powiedzieć, że z pewnością nie będzie ostatnią.

kto temu panu dal tytul doktora?lecze sie u tego pana od dziesieciu lat jeden raz robil mi usg tarczycy mam niedoczynnosc tarczycz haschimoto jedyne zalecenie oprocz hormonu to ile mam jeszcze zamier przytyc zanim stane przed obliczem Najwyzszego?

Profesjonalista w kazdym calu. Najlepszy. Inteligentny, z poczuciem humoru. Ja go uwielbiam. Lecze sie juz 7 lat, prowadzil mnie w ciazy.

NIE PRZEJMUJE SIE ZDROWIEM PACJENTA. TERMINY MA BARDZO ODLEGŁE - PÓŁ ROKU DO PRZODU, MOZNABY KONAC A I TAK NIE UDZIELI NAWET TELEFONICZNEJ KONSULTACJI.

NIE PRZEJMUJE SIE ZDROWIEM PACJENTA.

Bardzo nieprzyjemny jako człowiek. Niegrzeczny, wyniosły, traktuje pacjenta protekcjonalnie, nie wiedząc przeciez kim on na prawdę jest. Ukończenie studiów medycznych to nie mistrzostwo świata jak mu się zapewne wydaje.

bardzo kompetentny, miły, dowcipny , wizyta jest jak spotkanie z dobrym znajomym

Powiem szczerze ze jest to najmilszy lekarz na jakiego trafilam. Odpowiada na kazde nawet najglupsze pytanie, tlumaczy wszystko, dla ciezarnych znizka. Naprawde polecam tego Pana :)

Świetny specjalista - bez problemu zdiagnozował moją chorobę i bardzo mi pomógł. Wyniki po dwóch miesiącach leczenia są super:). Szczerze polecam.