lekarz Adam Orłowskilekarz Adam Orłowski - zdjęcie profilowe

lekarz Adam Orłowski

Laryngolog

Lek. Adam Orłowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Ukończył szkolenie specjalizacyjne w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
...

Lek. Adam Orłowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym właściwym ludziom, którzy szczerze i bezinteresownie szanują potrzeby innego człowieka. Takie podejście do pacjentów zapewnia im komfort i bezpieczeństwo, tak ważne w każdym procesie leczenia.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym gabinetem telefonicznie...

Zdecydowanie najlepszy lekarz na jakiego trafiłam! Mimo podważania jego diagnozy przez innych lekarzy jego ocena okazała się jedyną słuszną. Pełne zaangażowanie, obszerny wywiad. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam!

Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!

Nie ma u niego stania w kolejkach. Jestem zadowolony. Człowiek idzie raz i ma naprawdę pełną opiekę. Leki za każdym razem skuteczne

Z poważnego zapalenia płuc, dzięki niemu wyszedłem bardzo szybko, a schorzenie mogło mnie kosztować znacznie więcej.

Poważnie traktuje nawet najdrobniejsze dolegliwości. To duży plus. Poza tym nie ma problemu z pilnym przyjęciem pacjenta.

Jedna wizyta u mnie zazwyczaj wystarczy, aby się wyleczyć ze standardowych, sezonowych schorzeń. Lekarz zdecydowanie do długoterminowego kontaktu. Jedna wizyta u mnie zazwyczaj wystarczy, aby się wyleczyć ze standardowych, sezonowych schorzeń. Lekarz zdecydowanie do długoterminowego kontaktu.

Wizyta maksymalnie efektywna, lekarz etyczny, problem pacjenta wyjaśniony od początku do końca. Według mnie nie ma się o co czepiać :) Zadowolona pacjentka pozdrawia :)