dr n. med. Adam Ożóg

Chirurg dziecięcy

Bardzo sympatyczny, z dużym poczuciem humoru, o wysokich kompetencjach. Dokładnie wszystko wytłumaczył, a moje dziecko i ja wyszłyśmy z gabinetu uśmiechnięte. Więcej takich lekarzy

Bardzo dziękuję za dokładne badanie USG jamy brzusznej i trafna diagnoze. Dziękuję że doktor szybko mnie przyjął.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Diagnozowałem i leczyłem córkę u tego lekarza i jestem bardzo zadowolony z całego postępowania Pana Doktora.

USG brzucha jąder i stawów biodrowych u synka w 100% trafne - potwierdziłam na klinice i wszystko się zgadza- dziękuję za badanie i okazaną pomoc

Fajne podejście. Poczucie humoru. Szybko, sprawnie. Podcinałem u doktora skrócone wędzidełko języka 10-letniej córce - ledwo się zorientowała że coś się dzieje i już było po zabiegu. Ja też nie zdążyłem się zestresować, a logopeda jest bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu. Polecam!!! Lepiej chyba się nie da zrobić!!! Dziękuje :)

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo dziękuje za wykonaną u mojego dziecka diagnostykę oraz zabiegi. Najlepszy chirurg dziecięcy w Tarnowie!!!!!

Bardzo sympatyczny lekarz. Bardzo konkretnie i jasno przekazuje informacje. Szybko w znieczuleniu miejscowym, wyleczył wrastającego paznokcia u mojej córki którego leczyła od roku bez poprawy w różnych miejscach. Polecam

Sympatyczny, konkretny, z dużą wiedzą. Na jednej wizycie i usg i konsultacja mojej córki. Polecam tego lekarza dla dzieci z problemami chirurgicznymi

Bardzo sympatyczny lekarz, o dużym poczuciu humoru i fajnym podejściu do dzieci. Szybko, sprawnie, efektywnie. Dziękuje Panu za badanie i leczenie córeczki. Pozdrawiam