lekarz Adam Pawłowski

2,2
2,2
2,1
2,1

Bardzo dobry specjalista. Sympatyczny, wszystko dobrze tlumaczy, odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Polecam.

Polecam.

Nie polecam. Gburowaty i leczący za "karę " ludzi. Byłam kilka razy , myślałam że mi pomoże. Przepisane zabiegi nic nie pomogły. Gdy zwróciłam uwagę że to nic nie pomaga , stał się niemiły. Prosiłam o dodatkowe badanie to zwrócił uwagę że mam nie bawić się w lekarza. Człowiek przychodzi po pomoc. a wychodzi zdołowany. Jest chyba znerwicowany bo wiem od innych ze przepisuje głownie leki przeciwdepresyjne a sam nie potrafi skupić sie aby dobrze wypisać skierowanie. Otrzymałam takowe ale rozpoznanie w dokumencie nie pasuje do cześci ciała które ma ...

Nie polecam. Gburowaty i leczący za "karę " ludzi.
Byłam kilka razy , myślałam że mi pomoże.
Człowiek przychodzi po pomoc. a wychodzi zdołowany.
Otrzymałam takowe ale rozpoznanie w dokumencie nie pasuje do cześci ciała które ma być rehabilitowane. Porażka.

"Lekarz" nieporozumienie. Wizyta prywatna. Pomijając fakt gburowatości "świadczącego łaskę" po byle jakim "badaniu", na podstawie wyniku rezonansu sprzed lat jakim się okazałem , moje dolegliwości i wieloletnie problemy związane z bólem kręgosłupa zostały kompletnie zbagatelizowane. Nie zlecono żadnych badań, a na sugestię o ponowieniu badania za pomocą rezonansu dostałem skierowanie sporządzone przez asystentkę z informacją " wypisz panu jak się zdecyduje, to sobie zrobi, bo u nas płatne". Pieniądze wyrzucone w błoto i niepotrzebne nerwy. Nie wspomnę, że recepta na leki przeciwbólowe wystawione na dane innej osoby. Porażka.

Dziś miałam wizytę u tego pożal się panie "lekarza". Pierwsza wizyta a ja w gabinecie byłam nawet nie 2 minuty i dostałam tylko receptę i żadnych badań. "lekarz" stwierdził że co ma neurolog do bólu łopatki i dretwienia nóg. Powiedział że sprawy neurologiczne są w normie i że mam zastanowić się nad swoim zdrowiem. Czy są jeszcze na świecie lekarze z powołania a nie dla pieniędzy?...

Nie polecam, jeszcze tak nie miłego lekarza nie widziałam. Dostałam skierowanie pilne a ten "PAN' nawet nie spoglądając na skierowanie powiedział "Nikogo nie dopisuje. Do widzenia". Oby Pana tak kiedyś ktoś potraktował, i do tego żeby został "PAN" z takim bólem głowy. Będę omijać tego ''lekarza'' szerokim łukiem.

Nie polecam. Stwierdził, że uroiłam sobie ból. Ledwo chodziłam, a Pan doktor chciał mi przepisać "leki wyciszajace", bo to pewnie na tle nerwowym...

Nie uznaje epilepsi brak słów na tego lekarza. Moja siostra przychodząc na izbe przyjęć prawie nieprzytomna ,nieświadoma została jej podana tylko kroplówka i wypuścił ja do domu tłumacząc że jutro jest sobota. Zszedl do niej tylko mówiąc że juz pora do domu. nawet niepoświecił jej tradycyjnym światełkiem. Ale nie ma co lekarz napewno zostanie zaskarzony .

Pan dr. jest bardzo cierpliwy niezmiernie uprzejmy,sympatyczny,taktowny bardzo troskliwie opiekuje się od kilkunastu miesięcy moją starszą mamą.Dziękuję panie doktorze.

To świetny lekarz, dobry specjalista, grzeczny i empatyczny , czytając niektore wpisy mam wrazenie ze to dwie rozne osoby, ja osobiście polecam tego lekarza.

Świetny specjalista. Dokładnie diagnozuje chrobę i pomaga pacjentom w leczeniu. Uprzejmy, kulturalny i spokojny. Wspaniały lekarz i człowiek. Godny polecenia dla innych pacjentów.

Świetny specjalista. Dokładnie diagnozuje chrobę i pomaga pacjentom w leczeniu.
Uprzejmy, kulturalny i spokojny.
Wspaniały lekarz i człowiek.
Godny polecenia dla innych pacjentów.