lekarz Adam Pawłowski

Neurolog

2,7
2,7

Nie polecam, jeszcze tak nie miłego lekarza nie widziałam. Dostałam skierowanie pilne a ten "PAN' nawet nie spoglądając na skierowanie powiedział "Nikogo nie dopisuje. Do widzenia". Oby Pana tak kiedyś ktoś potraktował, i do tego żeby został "PAN" z takim bólem głowy. Będę omijać tego ''lekarza'' szerokim łukiem.

Znakomity lekarz , bardzo ludzkie podejście, kompetentny i wysokiej kultury. Świetnie ustawił leki mojej mamie, która cierpi na raka i ma PArkinsona. Polecam p. Adama

Jak najbardziej polecam tego specjalistę miły dobrze mnie zdiagnozował i wyleczył polecam jak najbardziej

To świetny lekarz, dobry specjalista, grzeczny i empatyczny , czytając niektore wpisy mam wrazenie ze to dwie rozne osoby, ja osobiście polecam tego lekarza.

Świetny specjalista. Dokładnie diagnozuje chrobę i pomaga pacjentom w leczeniu. Uprzejmy, kulturalny i spokojny. Wspaniały lekarz i człowiek. Godny polecenia dla innych pacjentów.

Świetny specjalista. Dokładnie diagnozuje chrobę i pomaga pacjentom w leczeniu.
Uprzejmy, kulturalny i spokojny.
Wspaniały lekarz i człowiek.
Godny polecenia dla innych pacjentów.

Pan dr. jest bardzo cierpliwy niezmiernie uprzejmy,sympatyczny,taktowny bardzo troskliwie opiekuje się od kilkunastu miesięcy moją starszą mamą.Dziękuję panie doktorze.

Nie uznaje epilepsi brak słów na tego lekarza. Moja siostra przychodząc na izbe przyjęć prawie nieprzytomna ,nieświadoma została jej podana tylko kroplówka i wypuścił ja do domu tłumacząc że jutro jest sobota. Zszedl do niej tylko mówiąc że juz pora do domu. nawet niepoświecił jej tradycyjnym światełkiem. Ale nie ma co lekarz napewno zostanie zaskarzony .

Nie polecam. Stwierdził, że uroiłam sobie ból. Ledwo chodziłam, a Pan doktor chciał mi przepisać "leki wyciszajace", bo to pewnie na tle nerwowym...

Straszne chamstwo i nic więcej. Wyrzucił mnie z gabinetu z dzieckiem na rękach bo zadawałam zbyt wiele pytań a to było mu nie na rękę. Moja mama choruje na epilepsję od dzieciństwa. Przez niego straciła I grupę inwalidzką ponieważ uznał, że nie wymaga opieki. Bardzo się wzburzył gdy zapytałam jakie ma podstawy by tak sądzić. Myśli tylko o tym, żeby skasować za wizytę i samemu się niczym nie n arażać. A zdrowie i życie pacjentów ma za nic. Zdecydowanie nie polecam tego chamskiego i gburowatego człowieka.

Mialem okazje spotkac tego pseudo-lekarza na oddziale ratunkowym,musze powiedziec ze nie zna on podstawowych zasad podejscia do czlowieka-pacjeta,ktorego,zgory,kwalifikuje ,swoim chamskim podejsciem,do niezrownowazonych psychicznie.To prawda ,ze to gbur i cham.