Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.

Pan Adam to profesjonalista pod każdym względem. Po 3 latach od naderwania więzadeł kolanowych, co wiązało się z ograniczeniem prawie do zera wykonywania jakichkolwiek czynności związanych ze sportem, wybrałem się do Pana Adama. Zostałem zbadany (nie miałem, żadnego zdjęcia USG - zagubiło się przez okres tych 3 nieszczęsnych lat) i usłyszałem z ust Pana Adama "jeszcze będzie Pan grał w piłkę". Zostałem poinstruowany jakie ćwiczenia mam wykonywać na siłowni. Stosowałem się do zaleceń i po 2 miesiącach grałem w piłkę :) Polecam Pana Adama!!!

Bardzo kompetentny i godny polecenia fizjoterapeuta. Pan Adam bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta i każdego urazu. Najważniejsze, że można na niego liczyć w każdej sytuacji. Chętnie pomaga nawet w nagłych przypadkach. Jest otwartym i bardzo miłym specjalistą. Gorąco polecam!

Pan Adam jest to człowik o ogromnym zaangażowaniu, pasji oraz wielkiej wiedzy. Bardzo polecam i uważam że zasługuje na ocenę 10. Potrafi w bardzo szybki sposób zdjagnozować co nam dolega, następne opisać wizualnie tak abyśmy dokładnie poznali przyczynę, usunąć problem i w mgnieniu oka czujemy się rewelacyjnie i możemy wrócić do normalnego życia, bądź treningów( w zależności od naszych potrzeb). Ja skorzystałem z pomocy Pana Adama i nigdy nie skorzystam z usług innych fizjoterapeutów (nie dlatego że są źli, lecz dlatego że jest to profesjonalista z czołówki Polski).

Do Pana Adama trafiłem z bólem kolan. Okazało się, że problemem były mięśnie ud, które niewystarczająco je stabilizowały. Po wykonaniu zaleconych ćwiczeń, szybko zapomniałem, co to ból. Gorąco polecam Pana Adama - profesjonalista w każdym calu.

Borykałam się z bólem kręgosłupa i bardzo zależało mi na czasie żeby jak najszybciej doprowadzić się do stanu funkcjonowania. Pan Adam powiedział że jest to możliwe ale będzie bolało..i faktycznie bolało jak diabli ale w 2 tygodnie postawił mnie do pionu!!Oczywiście dał mi wszystkie zalecenia co robić żeby moja wada sie nie pogłębiała. Uważam że mimo swojego młodego wieku posiada duża wiedzę, jest bardzo uprzejmy i wszystko potrafi w prosty sposób wyjaśnić. Jak najbardziej polecam :-)

Trafiłam do Pana Adama ze skręconą kostką. Potem były inne problemy. Za każdym razem jego pomoc okazała się skuteczna, a ja mogłam wrócić do biegania. Jest życzliwy, cierpliwy, profesjonalista w każdym calu. Polecam zdecydowanie!

Polecam P Adama i dziekuje za skuteczna pomoc „od reki” :). Bardzo dobry specjalista, cierpliwy i zawsze pomocny. Mialem dolegliwosci zwiazane z dolna czescia kregoslupa. Szybko i sprawie zdiagnozował problem, co jest b wazne, a pozniej bylo juz tylko lepiej . Dlatego zdecydowalem, ze napisze pozytyw dla P Adam wlasnie tutaj. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu dlatego raz jeszcze z pelnym przekonaniem polecam usługi P Adama :)

Polecam P Adama i dziekuje za skuteczna pomoc „od reki” :).

Chyba druid jakiś czy coś. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, fantastyczne podejście do pacjenta. Żeby cała służba zdrowia w ten sposób funkcjonowała.

To chyba jakiś "cud" bo stosunkowo młody z niesamowitym doświadczeniem. Od 15 lat (mam 53) borykam się z kręgozmykiem odcinka LS, a tym samym ciągła bolesność nerwu kulszowego. Od września po 5 zabiegach żyję normalnie. Polecam!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Bydgoszcz"?

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul.Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz