Doskonały Ginekolog dla każdej Kobiety. Jestem nieśmiała i takie wizyty są dla mnie do zakończenia badania bardzo krępujące. Samo badanie przebiega bardzo profesjonalnie. Wywiad, który przeprowadza przed samym badaniem i po badaniu (lub w trakcie, dla zmniejszenia nieśmiałości)jest dokładny, rzeczowy i "bystry". Nie jestem w ciąży, obecnie nie planuję ale wiem, że to lek. Rajpert będzie prowadzić moją ciążę. Ps. Człowiek, który uwielbia rozmawiać po badaniu i diagnozie o wszystkim! :) na pierwszej wizycie opowiedział mnóstwo interesujących historii z jego życia :) Ludzkie podejście i życiowe.

Ludzkie podejście i życiowe.

Kompleksowe podejście do problemu, bardzo dobry specjalista i człowiek.

Kompleksowe podejście do problemu, bardzo dobry specjalista i człowiek.

Dla mnie pan doktor jest w porządku.Cierpliwie tłumaczy,rozwiewa wątpliwości.Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję pomimo tego,że chodzę państwowo.Jest sympatyczny i uprzejmy.Cenię Go przede wszystkim za Jego wiedzę i podejście do pacjenta.A także za ludzkie serce

pomagal w zajsciu w ciaze leczyl 2 lata wizyty co 3 dni usg itd...mnostwo cierpliwosci i wyrozumialosci, chetnie odpowiada szczegolowo na wszystkie pytania tlumaczy i nawet rysuje co i jak :) Goraco POLECAM

Polecam tego lekarza,jedyny w swoim rodzaju,prawdziwy z powolaniem lekarz.

Polecam tego lekarza,jedyny w swoim rodzaju,prawdziwy z powolaniem lekarz.

Bardzo dobry ginekolog doprowaził mi ciąże do szczęśliwego zakończenia, a z córką chodziłam do innego i urodziłam w 6 miesiącu.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Chodzę już do niego kilka lat obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

polecam każdej przyszłej matce :-)jest kompetętny bardzo rzeczowo podchodzi do problemu, spokojnie tłumaczy pojawiający się problem. Dokładnie bada zwłaszcza malca.

Bardzo dobry ginekolog, konkretny i moim zdaniem zasługuje na polecenie innym

Bardzo dobry ginekolog, konkretny i moim zdaniem zasługuje na polecenie innym

Wciąż poszukujesz "Cytolog Gliwice"?

Lesław Strzałkowski

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów
SZPITAL W KNUROWIE z poradnią K
ul. Niepodległości 8, Knurów
44-100 Knurów
Przychodnia "Toszecka"