Професіонал своєї справи. Лікар від Бога з великим та добрим серцем. Низький Вам уклін і величезна, не маюча кордонів подяка.❤️

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Pana Doktora. To lekarz o kompetentnym i rzeczowym podejściu, ale też serdeczny i troskliwy. Jestem pod fachową opieką, za co jestem bardzo wdzięczna. Z serca polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza,jedyny w swoim rodzaju,prawdziwy z powolaniem lekarz.

Polecam tego lekarza,jedyny w swoim rodzaju,prawdziwy z powolaniem lekarz.

Doskonały Ginekolog dla każdej Kobiety. Jestem nieśmiała i takie wizyty są dla mnie do zakończenia badania bardzo krępujące. Samo badanie przebiega bardzo profesjonalnie. Wywiad, który przeprowadza przed samym badaniem i po badaniu (lub w trakcie, dla zmniejszenia nieśmiałości)jest dokładny, rzeczowy i "bystry". Nie jestem w ciąży, obecnie nie planuję ale wiem, że to lek. Rajpert będzie prowadzić moją ciążę. Ps. Człowiek, który uwielbia rozmawiać po badaniu i diagnozie o wszystkim! :) na pierwszej wizycie opowiedział mnóstwo interesujących historii z jego życia :) Ludzkie podejście i życiowe.

Ludzkie podejście i życiowe.

Dla mnie pan doktor jest w porządku.Cierpliwie tłumaczy,rozwiewa wątpliwości.Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję pomimo tego,że chodzę państwowo.Jest sympatyczny i uprzejmy.Cenię Go przede wszystkim za Jego wiedzę i podejście do pacjenta.A także za ludzkie serce

polecam każdej przyszłej matce :-)jest kompetętny bardzo rzeczowo podchodzi do problemu, spokojnie tłumaczy pojawiający się problem. Dokładnie bada zwłaszcza malca.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Chodzę już do niego kilka lat obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

pomagal w zajsciu w ciaze leczyl 2 lata wizyty co 3 dni usg itd...mnostwo cierpliwosci i wyrozumialosci, chetnie odpowiada szczegolowo na wszystkie pytania tlumaczy i nawet rysuje co i jak :) Goraco POLECAM

Bardzo dobry ginekolog doprowaził mi ciąże do szczęśliwego zakończenia, a z córką chodziłam do innego i urodziłam w 6 miesiącu.

Kompleksowe podejście do problemu, bardzo dobry specjalista i człowiek.

Kompleksowe podejście do problemu, bardzo dobry specjalista i człowiek.