lekarz Adam Roguś

Wspaniały lekarz. Jego podejście do pacjenta super. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny zna się na tym co robi. Dziękuję Panie doktorze...:)

Zdecydowanie najlepszy ortopeda w Radomiu. Przekonałem się o tym po wizycie dzień wcześniej u pseudo ortopedy. Dr Roguś dokładnie zbadał moją kontuzję, cierpliwie zapoznał mnie ze sposobem leczenia i przepisał leki. Nie czułem się intruzem w gabinecie lekarskim. Serdecznie wszystkim polecam tego lekarza.

wspaniały człowiek i lekarz z ogromnym sercem , zawsze znajdzie czas dla pacjenta ,miły , kompetentny , jestem w pełni zadowolona z zabiegu , który wykonał. Polecam serdecznie :)

Naprawde lekarz z powołania. Przejmuje się pacjentami, a nie jak inni odwalaja robote. Pomogl mi i to bardzo. Lekarz godny polecenia.

kawał chama i prostaka... nie rozpoznał zerwanych wiązadeł, mimo bólu przez pare lat i ciągłego uciekania kolana nie pokierował na rezonans. kazał mi skakać w przysiadzie po podłodze... co jeszcze bardziej obciaza kolana i do tego bez wiązadła i z rozerwaną łąkotką boczną. nie polecam!

Wspaniały lekarz! Zdiagnozował szybko martwicę kości i wstawił śrubę, dzięki czemu mogę znowu być sprawny. Poza tym miły i uprzejmy, zawsze znajduje czas. Polecam!!!

Super lekarz, już dawno nie spotkałam takiego lekarza.Jestem pod wrażeniem jego fachowości, a przy tym jest ciepły, cierpliwy i bardzo kompetentny. Powinien być wzorem dla innych lekarzy bo w tych czasach, taki lekarz to skarb. Tak trzymać Panie Doktorze!! Gorąco polecam!! Wdzięczna pacjętka

Wdzięczna pacjętka

Wspaniały lekarz, niespotykana życzliwość i wrażliwość dla pacjenta, fachowiec najwyższej miary, pomógł mi bardzo po wypadku komunikacyjnym, lekarz którego zawsze polecam znajomym wymagających specjalistycznej opieki z zakresu ortopedii. To wzór do naśladowania.

Dobry CZŁOWIEK. Lekarz z powołania...Trafiliśmy do niego z polecenia z problemem kolana, nadmienię że po wielu wizytach u pseudo specjalistów...Fachowe oko, ogromna wiedza i wyczucie tematu, poparte odpowiednimi badaniami, szybko podjęte leczenie-u nas zabieg. Do tej pory nie spotkałam się z taką kompetencją, kultura osobistą, chęcią niesienia pomocy...Niech go Bóg Błogosławi...

Wspaniały lekarz i człowiek, widać, że leczenie to nie tylko jego zawód, ale i pasja. Kompetentny, bardzo miły i cierpliwy. W pacjencie widzi człowieka a nie tylko kolejny przypadek. Chciałabym chorować cały czas, żeby móc przychodzić do niego na wizyty :)