lekarz Adam Roguś

Ortopeda

Wspaniały lekarz. Jego podejście do pacjenta super. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny zna się na tym co robi. Dziękuję Panie doktorze...:)

Zdecydowanie najlepszy ortopeda w Radomiu. Przekonałem się o tym po wizycie dzień wcześniej u pseudo ortopedy. Dr Roguś dokładnie zbadał moją kontuzję, cierpliwie zapoznał mnie ze sposobem leczenia i przepisał leki. Nie czułem się intruzem w gabinecie lekarskim. Serdecznie wszystkim polecam tego lekarza.

wspaniały człowiek i lekarz z ogromnym sercem , zawsze znajdzie czas dla pacjenta ,miły , kompetentny , jestem w pełni zadowolona z zabiegu , który wykonał. Polecam serdecznie :)

Dobry CZŁOWIEK. Lekarz z powołania...Trafiliśmy do niego z polecenia z problemem kolana, nadmienię że po wielu wizytach u pseudo specjalistów...Fachowe oko, ogromna wiedza i wyczucie tematu, poparte odpowiednimi badaniami, szybko podjęte leczenie-u nas zabieg. Do tej pory nie spotkałam się z taką kompetencją, kultura osobistą, chęcią niesienia pomocy...Niech go Bóg Błogosławi...

Wspaniały lekarz! Zdiagnozował szybko martwicę kości i wstawił śrubę, dzięki czemu mogę znowu być sprawny. Poza tym miły i uprzejmy, zawsze znajduje czas. Polecam!!!

Super lekarz, już dawno nie spotkałam takiego lekarza.Jestem pod wrażeniem jego fachowości, a przy tym jest ciepły, cierpliwy i bardzo kompetentny. Powinien być wzorem dla innych lekarzy bo w tych czasach, taki lekarz to skarb. Tak trzymać Panie Doktorze!! Gorąco polecam!! Wdzięczna pacjętka

Wdzięczna pacjętka

Zdecydowanie polecam tego lekarza, byłam jego pacjentką zarówno korzystając z NFZ jak również prywatnie (dostac se do niego z ubezpieczenia jest trudno - długo sie czeka), obecnie weszłam na te stronę w poszukiwaniach kontakt do Niego - chce umówić na wizyte męża - myslę, że chęć dalszego leczenia się u dr. Rogusia powinna świadczyć o zaufaniu do jego umijetności.

Naprawde lekarz z powołania. Przejmuje się pacjentami, a nie jak inni odwalaja robote. Pomogl mi i to bardzo. Lekarz godny polecenia.

Wspaniały lekarz, niespotykana życzliwość i wrażliwość dla pacjenta, fachowiec najwyższej miary, pomógł mi bardzo po wypadku komunikacyjnym, lekarz którego zawsze polecam znajomym wymagających specjalistycznej opieki z zakresu ortopedii. To wzór do naśladowania.

nie ma lepszego ortopedy w Radomiu a przynajmniej ja nie znam. Długo szukałam odpowiedniego lekarza na moje problemy zanim trafiłam do Doktora Rogusia. Fantastyczny człowiek a nie tylko lekarz:) potrafi wyleczyć nie tylko uraz ale także pacjenta. Z takiego lekarza powinni inni brać przykład. Pozdrawiam gorąco.