dr n. med. Adam Rojek

Okulista

Super lekarz i Człowiek , zarówno w sprawach nagłych jak i doborze okularów , nie patrzy na zegarek i kasę. Gorąco polecam

Super lekarz i Człowiek , zarówno w sprawach nagłych jak i doborze okularów ,
nie patrzy na zegarek i kasę. Gorąco polecam

Dr. Adam Rojek jest bardzo dobrym specjalistą, najlepszym jakiego znam! Wszystko świetnie tłumaczy... Mam dość dużą wadę wzroku, więc też dużo pomiarów przeprowadzał na moich oczach... Bardzo uprzejmy i miły człowiek. Zlecił mi okulary, ale jestem umówiona z nim na kolejne spotkanie pod względem nauki zakładania, zdejmowania i użytkowania soczewek... Lekarz na ocenę najlepszą jaka może być! Polecam, warto korzystać z jego usług medycznych :D

Pan Doktor to lekarz wyjątkowy. Jest bardzo przejęty swoimi pacjentami, traktuje ich podmiotowo, a w sytuacjach nagłych przyjmuje bez wcześniejszego umawiania. Nie jest nastawiony na zysk tylko na misję - ideę pomagania ludziom. Nawet choroba oczu może nauczyć człowieka wiele...

Nawet choroba oczu może nauczyć człowieka wiele...

Poniższe opinie innych pacjentów chyba już wiele mówią, jednakże dodam też coś od siebie. Pan doktor Rojek jest rewelacyjnym lekarzem i chyba jedynym tak świetnym lekarzem... Nie dość że potrafi zdiagnozować co sie dzieje i pomóc to w dodatku jest miły i przesympatyczny. Moja babcia się leczyła u niego i zawsze była zadowolona, gdy zaczeło sie coś dziać u mnie z oczami zaprowadziła mnie do niego i stwierdził wade wzroku. Naprawde bardzo ale to bardzo polecam tego lekarza :)

Znakomity okulista. Poleciła mi go moja przyjaciółka i teraz jadę przed pół Łodzi do pana Rojka, ponieważ naprawdę warto. Znakomity fachowiec, poświęca pacjentowi wiele uwagi. Rozsądna cena, jak na lekarza prywatnego! POLECAM ZDECYDOWANIE.

Doktor Adam Rojek to osoba o niezwyklym podejsciu do pacjenta. ZAWSZE! To firma ktora nie potrzebuje reklamy. POLECAM!!!

U doktora Adama Rojka leczę się od 12 lat. Przeprowadził mnie przez laserową operację wzroku (miałam -10 dioptrii w obu oczach) - czyli wskazał odpowiedni moment, klinikę i lekarza-zabiegowca. Teraz nie mam krótkowzroczności (operacja b.się udała). Czuwał nad moimi już zoperowanymi oczami w ciąży. Tego specjalistę polecam każdemu, kto szuka okulisty,bo jest profesjonalny i cierpliwy, no i ma doskonałe poczucie humoru oraz serce do swoich pacjentów. Szczególnie polecam go rodzicom dzieci z problemami ze wzrokiem - Pan Doktor jest genialny we kontaktach z ludźmi, także małymi:) Joanna Pijewska

Joanna Pijewska

naprawde godny polecenia. okulary dobiera super.

naprawde godny polecenia. okulary dobiera super.

Uważam że lepszego lekarza w tej dziedzinie się nie znajdzie. Jest przesympatyczny, potrafi doradzić i oczywiście rewelacyjnie potrafi podejść do klienta. Szkoda że takich lekarzy jest bardzo mało a nawet bym powiedziała że tylko jest jeden.Polecam go każdemu i każdy po pierwszej wizycie sobie jego chwali

Wspaniały człowiek. Mily, otwarty, wesoły i oddany swojej pracy. Lekarz z powołania. Polecam każdemu takiego specjalistę:)

Wciąż poszukujesz "Okulista Łódź"?

dr hab. n. med.

Adam Jarmak

Okulista
POW 29 lok. 1
90-248 Łódź
Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź