dr n. med. Adam Rojek

Specjalista najwyższych lotów, oraz człowiek z gatunku "serce na talerzu". Gorąco polecam:)))

Wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek wizyta u Pana doktora to czysta przyjemność!

Poniższe opinie innych pacjentów chyba już wiele mówią, jednakże dodam też coś od siebie. Pan doktor Rojek jest rewelacyjnym lekarzem i chyba jedynym tak świetnym lekarzem... Nie dość że potrafi zdiagnozować co sie dzieje i pomóc to w dodatku jest miły i przesympatyczny. Moja babcia się leczyła u niego i zawsze była zadowolona, gdy zaczeło sie coś dziać u mnie z oczami zaprowadziła mnie do niego i stwierdził wade wzroku. Naprawde bardzo ale to bardzo polecam tego lekarza :)

Uważam że lepszego lekarza w tej dziedzinie się nie znajdzie. Jest przesympatyczny, potrafi doradzić i oczywiście rewelacyjnie potrafi podejść do klienta. Szkoda że takich lekarzy jest bardzo mało a nawet bym powiedziała że tylko jest jeden.Polecam go każdemu i każdy po pierwszej wizycie sobie jego chwali

cudowny lekarz! mało juz ich takich pozostało.. pomocny i na prawde oddany swej dziedzinie. Okulistyka to jego praca i pasja. Polecam pana doktora Adama! jest swietny!

Super lekarz super specjalista super człowiek

Super lekarz super specjalista super człowiek

Mój najulubieńszy lekarz:-) Kompetentny, przesympatyczny, cierpliwy, dowcipny, pamięta swoich pacjentów. Do tego moim zdaniem niewygórowana cena jak na leczenie prywatne. Bardzo, bardzo polecam!

U doktora Adama Rojka leczę się od 12 lat. Przeprowadził mnie przez laserową operację wzroku (miałam -10 dioptrii w obu oczach) - czyli wskazał odpowiedni moment, klinikę i lekarza-zabiegowca. Teraz nie mam krótkowzroczności (operacja b.się udała). Czuwał nad moimi już zoperowanymi oczami w ciąży. Tego specjalistę polecam każdemu, kto szuka okulisty,bo jest profesjonalny i cierpliwy, no i ma doskonałe poczucie humoru oraz serce do swoich pacjentów. Szczególnie polecam go rodzicom dzieci z problemami ze wzrokiem - Pan Doktor jest genialny we kontaktach z ludźmi, także małymi:) Joanna Pijewska

Joanna Pijewska