dr n. med. Adam Rożej

Neurolog

Lekarz który widzi pacjenta na korytarzu nie mogącego dojść do swojej sali bierze go pod pachy i zaprowadza. Nie spotkałam nigdy kogoś tak empatycznego. Mimo że nie był lekarzem prowadzącym, doradził kilka sposobów leczenia i kazał walczyć nawet z samym NFZ, dał wiele wskazówek. Sam od siebie. Bez proszenia. Dał wizytówkę i kazał dzwonić w razie pytań lub potrzeby pomocy.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, w gabinecie gdzie przyjmuje Pan Doktor jest tak samo, nie żal czasu spędzonego na oczekiwanie zanim kolej przyjdzie i wcale mnie nie dziwi czas oczekiwania na termin bo odlegle samo to wiele już mówi. Dominuje uśmiech i fachowość w poradach i dokładnym badaniu. Leki przepisane pomagają ,chociażby w moim przypadku. I choć od niedawna się leczę u Pana Rożeja już sa postępy ,żadna sztuka skierować na oddział lub przepisać leki przeciwbólowe i odfajkować wizytę jak to robi wielu innych u których byłam . Czekając w kolejce za każdym razem słyszy się ,,dlaczego nie Prowadzi praktyki prywatnej albo nie przyjmuje w jakimś prywatnym ośrodku czy poradni. Na pewno wielu innych skorzystało by na tym bo już wspominalam, ze fachowiec i CZLOWIEK zanim cokolwiek przepisze kieruje na dokładną diagnostykę. ja dodam tylko od siebie………….DZIEKUJE PANIE DOKTORZE

Lekarz Człowiek , nic dodać nic ująć. Można by wiele pisać na temat Pana doktora, anajwzniejsze jest to jak fachowo podchodzi do każdego pacjenta, bez względu na wiek, status itp. Nie spotkałam sie jeszcze z takim lekarzem. Fachowości, duża widza, I cierpliwość . Bardzo uprzejmy, i przede wszystkim słucha pacjenta!!! Polecam najlepszego neurologa na Śląsku. Pacjentka.

Leczę się od wielu lat, lecz odkąd poznałem Pana Dr. Adama Rożeja zrozumiałem czym jest dla Lekarza Powołanie,, nigdy nie spotkałem ze strony Doktora z odmowa na zadane pytanie, Konkretna porada, wysoka kultura osobista. I prostota zawarta w wypowiedziach pozwala każdemu zrozumieć co mu dolega, doskonale wie o czym mówi i łatwością nawiązywania kontaktów Lekarz -pacjent wzbudza zaufanie. Jego pomoc wykracza znacznie ponad minimum. Nawet wówczas gdy pacjent naprawdę jest trudny .Bezgraniczna cierpliwość . Bezwzględnie polecam. pacjent oddzialu neurologicznego.

pacjent oddzialu neurologicznego.

Lekarz, dla którego praca jest również "powołaniem". Poświęca więcej czasu niż przeciętny lekarz poświęca pacjentowi. Bardzo dobry specjalista, dla którego pacjent - jest bardzo ważny. Gdyby było więcej takich osób jak Pan Dr Adam Rożej - z pewnością byłoby łatwiej zrozumieć swoje dolegliwości. W łatwy, zrozumiały sposób potrafi przedstawić problem, dobry diagnosta. Najlepszy neurolog jakiego znam. Dobry człowiek.

Najlepszy neurolog jakiego znam. Dobry człowiek.

Człowiek przez wielkie C jedynym mankamentem jest trudnosc w dostaniu sie do doktora.

Miły..wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.Jest przychylny pacjentowi.Godny polecenia specjalista.Jego pomoc wykracza znacznie ponad minimum.Dziękuję za okazane serce i zrozumienie.

Jedyny lekarz przyjmujacych w szpitalu Kolejowym w Wilkowicach który jest przychylny pacjentowi. Kompetetntny w swoim zawodzie.Godny polecenia specjalista, który nie traktuje pacjenta rutynowo i przedmiotowo. Miły i cierpliwy. Dla pacjenta pomocny w każdej chwili.

Dla pacjenta pomocny w każdej chwili.

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. uprzejmy i miły nie denerwują go dodatkowe pytania. Polecam jako specjalistę i po prostu dobrego człowieka.

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi.

Lekarz naprawdę godny zaufania , z niebywałą lekkością nawiązuje kontakt z pacjentem , serdeczny i miły ,polecam na 100% . lekarz który rzeczywiście robi to co powinien robic lekarz , czyli leczy człowieka bez wzgledu na nasz chory system :))))

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bielsko-Biała"?

dr n.med. Sławomir Graff specjalista neurolog
Bohaterów Warszawy 9/1

wojewódzki
GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała