dr n. med. Adam Rożej

Neurolog

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, w gabinecie gdzie przyjmuje Pan Doktor jest tak samo, nie żal czasu spędzonego na oczekiwanie zanim kolej przyjdzie i wcale mnie nie dziwi czas oczekiwania na termin bo odlegle samo to wiele już mówi. Dominuje uśmiech i fachowość w poradach i dokładnym badaniu. Leki przepisane pomagają ,chociażby w moim przypadku. I choć od niedawna się leczę u Pana Rożeja już sa postępy ,żadna sztuka skierować na oddział lub przepisać leki przeciwbólowe i odfajkować wizytę jak to robi wielu innych u których byłam . Czekając w kolejce za każdym razem słyszy się ,,dlaczego nie Prowadzi praktyki prywatnej albo nie przyjmuje w jakimś prywatnym ośrodku czy poradni. Na pewno wielu innych skorzystało by na tym bo już wspominalam, ze fachowiec i CZLOWIEK zanim cokolwiek przepisze kieruje na dokładną diagnostykę. ja dodam tylko od siebie………….DZIEKUJE PANIE DOKTORZE

Leczę się od wielu lat, lecz odkąd poznałem Pana Dr. Adama Rożeja zrozumiałem czym jest dla Lekarza Powołanie,, nigdy nie spotkałem ze strony Doktora z odmowa na zadane pytanie, Konkretna porada, wysoka kultura osobista. I prostota zawarta w wypowiedziach pozwala każdemu zrozumieć co mu dolega, doskonale wie o czym mówi i łatwością nawiązywania kontaktów Lekarz -pacjent wzbudza zaufanie. Jego pomoc wykracza znacznie ponad minimum. Nawet wówczas gdy pacjent naprawdę jest trudny .Bezgraniczna cierpliwość . Bezwzględnie polecam. pacjent oddzialu neurologicznego.

pacjent oddzialu neurologicznego.

Miły..wzbudza zaufanie..poczucie bezpieczeństwa....jakbym żywcem przeniosła do filmowego szpitala w lesniej górze:))) bo tylko tam sa tak uprzejmi i przejmujący sie pacjentem lekarze:)

Lekarz naprawdę godny zaufania , z niebywałą lekkością nawiązuje kontakt z pacjentem , serdeczny i miły ,polecam na 100% . lekarz który rzeczywiście robi to co powinien robic lekarz , czyli leczy człowieka bez wzgledu na nasz chory system :))))

Konkretna porada, wysoka kultura osobista. Logika zawarta w wypowiedziach sugeruje, że lekarz doskonale wie o czym mówi i wzbudza zaufanie. Jego pomoc wykracza znacznie ponad minimum. Bezgraniczna cierpliwość wobec trudnego pacjenta. Bezwzględnie polecam.

Bezgraniczna cierpliwość wobec trudnego pacjenta.
Bezwzględnie polecam.

W ŻYCIU NIE TRAFIŁAM NA TAK WSPANIAŁEGO ,BEZINTERESOWNEGO CZŁOWIEKA JAKIM JEST DOKTOR ADAM ROŻEJ.