Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.

Wiedza med. ogromna, do tego umiejętność jej wykorzystania i kochanie swojego zawodu. To czyni z Tego Wspaniałego Człowieka lekarza super , którego w razie potrzeby polecam. Ryszard

Nic dodać nic ująć. Lekarz na którym zawsze można polegać! Polecam z całego serca. Wyjątkowo empatyczny jak na sektor ochrony zdrowia :)

super fachowiec pełny profesjonalizm i podejście do chorego bardzo wysoka kultura osobista lekarz godny polecenia oby więcej takich lekarzy .

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam .Mega podejście ,mega życzliwość,MEGA EMPATIA.POPROSTU LEKARZ Z POWOŁANIEM.z całego serca Polecam

lekarz na miarę ... Super .. wizyta super . Jak się dowiedział że tatko sam nie może dotrzeć wizyta domowa była o 19.30 ... TAKICH LEKARZY W POLSCE WIĘCEJ!!!! TYLKO PANIE W REJESTRACJI TAKIE NIE POJĘTNE ?

Wspaniały lekarz jakiego miałam przyjemność spotkać wszystko wytłumaczy zrobi wszystkie badania gorąco polecam

Lekarz przez duże L. ANIOŁ! Posiadający empatię, po prostu cudowny! Chodzi do niego cała moja rodzina i nigdy choćbysmy mieszkali na końcu świata nie pójdziemy do innego!

Pan doktor jest wrażliwym i mądrym człowiekiem- lekarzem. Zawsze chętny do pomocy. Poprostu lekarz całej rodziny

Pan doktor jest wrażliwym i mądrym człowiekiem- lekarzem.
Zawsze chętny do pomocy. Poprostu lekarz całej rodziny

Najlepszy, jakiego znam. Opiekuje się pacjentem, zalecając najskuteczniejszą terapię. Polecam wszystkim. Lekarz z powołania!

Wciąż poszukujesz "Internista Ruda Śląska"?

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dąbrówka"
Przyjaźni 53a

Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice