lekarz Adam Rybowski

Taka sytuacja...mój siedemdzięsięciokilkuletni tato wybrał się kilka dni temu z ostrym bólem oka do Centrum Okulistycznego pana doktora. Został przyjęty przez panią doktor, zbadany i odprawiony do domu z maścią - antybiotykiem, rzekomo usunięto mu też ciało obce z oka. Oczywiście wizyta była kosztowna (180 zł), jak to wizyta prywatna i wszystko by było fajnie gdyby to pomogło. Jednak ból nie mijał, wręcz odwrotnie nasilał się. Udaliśmy się więc do szpitala, gdzie tatę poddano wielu specjalistycznym badaniom, usunięto też ciało obce oka. Byłam pod wielkim wrażeniem zaangażowania młodego, niezmanierowanego pana doktora. Miło się patrzyło jak z szacunkiem traktował pacjentów. Jak się okazało konieczna była trzydniowa hospitalizacja. Po wyjściu ze szpitala tata udał się do pana doktora poinformować go o niekompetencji pani doktor, która go przyjęła. Okazało się, że pan doktor nie widział problemu, stwierdzając, że ludzie chorują, umierają, a porady lekarskie kosztują. Ja jestem zszokowana taką postawą i brakiem szacunku dla drugiego człowieka. Gorąco nie polecam.

Soczewki na noc, które kupiłam zostały źle dobrane, wymienione na nowe nie poprawiły widzenia. Przed wymianą lekarz stwierdził,że na pewno wzrok się pogorszył. Nie trafiłam do lekarza ponownie, nie dostałabym zwrotu kosztów soczewek,które kosztują 1600zł. Dodatkowo uszkodziły mi jedno z oczu.

Lekarz bardzo dobry ,można mu zaufać . Polecam :)

Lekarz bardzo dobry ,można mu zaufać . Polecam :)

Kompetentny lekarz.Leczę się już u niego od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam wszystkim

wspaniały lekarz...ma bardzo dobre podejście i zna się na rzeczy :)

wspaniały lekarz...ma bardzo dobre podejście i zna się na rzeczy :)

Moja córka po urodzeniu miała zatky kanalik, oko ropiało i wyglądało to żle. W przychodni NFZ lekarz okulista zalecił udrożnienie za pomocą pręta, ktorego wklada się do nosa, malo tego metoda ta mogla pomoc ale pewnosci nie bylo. Z wiadomych powodow zaczelam szukac innego okulisty. Dostalam od znajomej namiar na doktora rybowskiego. Poszlam pelna obaw. Doktor bardzo uprzejmy z super podejsciem do dziecka (pozwolilo sie mu zbadac)zalecil masaze i krople z antybiotykiem na rozgonienie stanu zapalnego. Pomysl okazal sie trafiony, kanalik sie udroznil. Nic dodac nic ujac! Pozdrawiam Pana Doktora!

polecam, tylko trzeba się umówić na wizytę

polecam, tylko trzeba się umówić na wizytę

Dzień mojej drogo zapłaconej wizyty u Pan aDoktora, to jak się okazało dopiero początejk....jeszcze droższych problemów. Nie dość,że spędzając czas w gabinecie, nie dowiedziałam sięnic więcej poza-trzeba chodzić w okularach, choć kobiety tego nie lubią-zero informacji na temat stanu mojego wzroku, polecanych metod leczenia itp itp-to jeszcze wyszłam z receptą na oklary, które okazały się kompletną pomyłką!!!!Po drugiej konsultacji, u innego specjalisty okazało się,że stan mojego wzroku ma bardzo mało wspólnego ze zleceniem optycznym, ktore otrzymałam od Pana Doktora... Ogólnie, lekarz nie wzbudza zaufania-nie polecam wizyty u niego.

Ogólnie, lekarz nie wzbudza zaufania-nie polecam wizyty u niego.

Byłam w gabinecie z problemem 3 razy (tym samym). jest coraz gorzej i niestety musze zmienic okuliste. odradzam, ponieważ nie potrafi mi pomóc

Lekarzowi brakuje cierpliwosci i ma dosc dziwne poczucie humoru. Soczewki kontaktowe i wizyta dużo drożej niż w innych optykach.