lekarz Adam Rzechonek

Chirurg ogólny

Pełen profesjonalizm wysoka kultura osobista pana doktora oraz kompletna wiedza merytoryczna . Z całą pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Doktora A. Rzechonka.

Pan Adam Rzechonek.....niesamowicie uprzejmy,delikatny i kompetentny człowiek. Profesjonalne podejście do pacjenta! Pomocny, punktualny i miły z dużą wiedzą. GORĄCO POLECAM!!

to jest b. dobry chirurg i dobry człowiek ... zawsze pogodny, radosny, lubi ludzi , osobiście byłam przez niego operowana, dziękuje

Witam serdecznie i od razu pozdrawiam pana doktora Adama Rzechonka. To prawdziwy profesjonalista z coraz rzadziej obecnie spotykanym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu żyje i funkcjonuje obecnie normalnie. Doktor przyjmuje na Hirszfelda 16-17 w Medixie. Pozdrawiam Pana serdecznie - Sebastian M.

Jak najbardziej oceniam chirurga na plus. Dr Rzechonek przeprowadził u mnie operację. Wszystko dobrze mi przed zabiegiem wyjaśnił, ale najważniejszy jest efekt operacji, który zaskoczył mnie strasznie pozytywnie. Polecam )

Po mistrzowsku wykonał operację .Mama dzisiaj czuje się wspaniale,rana operacyjna zszyta perfekcyjnie. Nadal nie mogę uwierzyć,że spotkałam na swojej drodze tak cudownego człowieka, empatycznego, skupionego na pacjencie i gotowego pomóc w każdej chwili. Życzę wszystkim pacjentom,aby trafiali w ręce dr Adama Rzechonka z Medixu we Wrocławiu.

Super chirurg: profesjonalny, troskliwy, a efekt po operacji jak na razie bardzo dobry, choć to dopiero drugi miesiąc. Cieszę się, że trafiłam na tak fajnego lekarza. Dzięki Niemu z moim pierwszym w życiu pobytem w szpitalu mam bardzo dobre wspomnienia.

Doktor Adam Rzechonek to wspaniały lekarz i człowiek. Nie spotkałam jeszcze równie dobrego Chirurga. Ma ludzkie podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

Uważam, że pan doktor jest wybitnym specjalistą i fachowcem w swojej dziedzinie. Niezwykle uprzejmy i zawsze służy dobrą radą. Bardzo polecam.

WSPANIAŁY CHIRURG....BEZ PORÓWNANIA Z INNYMI TEGO TYPU FACHOWCAMI...... DBA O PACJENTA, WYSŁUCHA DORADZI,..........., POLECAM DOKTORA RZECHONKA W 100%

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław