Adam Seichter

3,3
3,1
3,6
2,9

Daje najwyższą ocenę. Bardzo miły, kulturalny a do tego kompetentny. Nie przyjmuje pacjentów tylko po to, że odhaczyk, ale szczegółowo bada. Do tego bardzo delikatny. Pomimo nieprzyjemnego badania, dałam rade :)

W dzień świąteczny dostałem zapalenia ucha. Ponieważ przychodnie były zamknięte udałem się do szpitala. Mimo, iż nie była to sprawa życia i śmierci, Pan doktor mnie przyjął i otoczył profesjonalną opieką. Dokładnie zbadał, wytłumaczył mi co jest nie tak z moimi przewodami słuchowymi i poinformował mnie jak mam brać leki. Cała wizyta odbyła się w bardzo życzliwej atmosferze. Pan doktor jest bardzo miły i kulturalny. Nie spieszy się też byle odhaczyć pacjenta, tylko poświęca dużo uwagi określonemu przypadkowi. Serdecznie polecam i cieszę się, że tacy lekarze pracują w szpitalach.

Lekarz owszem miły i sympatyczny jednak jedynie na podstawie ogólnego badania ( zajrzał do gardła, ucha i nosa) wydał mi natychmiast skierowanie do szpitala na usunięcie migdałków. Tego samego dnia udałam się do Pani dr Ewy K. ta oprócz podstawowego zbadania mnie, zaczęła wypytywać o moje życie tzn czy mam dzieci czy karmię piersią( a karmię od 3 m-cy). Po uwzględnieniu wszystkich informacji wypisała skierowanie na zbadanie krwi oraz zrobiła wymaz z gardła (Pan Adam kompletnie się tym nie zainteresował i nie zaproponował mi tych badań). W dodatku Pani dr poinformowała mnie, że mam do żadnego szpitala nie chodzić na usuwanie migdałków ponieważ jeśli nawet okaże się że jest jakaś bakteria to są na to specjalne lekarstwa.

Pomimo prywatnej wizyty, a także, że nie potrzebowałam zwolnienia lekarskiego, Pan doktor sprawiał wrażenie, że nie wierzy w dolegliwości zgłaszane przeze mnie, mało kontaktowy, raczej oschły

wizyta przebiegła bardzo miło, Pan doktor wygląda młodo, ale jest kompetentny i cierpliwy, wytłumaczył mi wszystko, jasno przekazał zalecenia. 5/5!

Niestety nie polecam! Zła diagnoza, zero badań. Przez stracony czas u Pana doktora choroba się bardziej rozwinęła i będzie trudniejsza do wyleczenia....

Pan doktor mało kontaktowy, nie udziela informacji. Podczas badania laryngologicznego, które jest mało przyjemne nie informuje o wykonywanych czynnościach.Wykazuje niski poziom empatii i zrozumienia.