lekarz Adam Sękulski

1,9
1,4
1,4
1,8

Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem dyrektora POZ. Brak empatii, podnoszenie głosu , zachowanie niegodne lekarza. Mam kartę dilo, wyznaczony termin operacji. Potrzebowałam skierowania na badania diagnostyczne niezbędne na konsultacje anestezjologiczna. Nie dostałam (zdaniem dr powinnam to załatwić w szpitalu w Warszawie). Podziękowałam i w efekcie badania muszę zrobić prywatnie . Jestem bardzo zawiedziona zachowaniem doktora

Jestem bardzo zawiedziona zachowaniem doktora

Miałam nieszczęście spotkać Pana Doktora na pogotowiu. Przerywa, nie daje dokończyć wypowiedzi. Kpi z pacjenta. Ma bardzo powolne ostentacyjne ruchy. Z pacjentami których lubi wchodzi w prywatę.

Nie polecam Pana doktora, Pan bardzo nieprzyjemny, gdy poszłam prywatnie do lekarza to były później problemy że zrobiłam prywatnie badania i dlaczego były robione badania. Bardzo krzyczy na pacjenta.. Zabrałam swoją kartę i przeniosłam się do innego lekarza.. Odradzam wizyty u tego lekarza

Zabrałam swoją kartę i przeniosłam się do innego lekarza..
Odradzam wizyty u tego lekarza

Jestem osobą starszą i z wieloma lekarzami miałam kontakt.Jestem mile zaskoczona i zadowolona ,że trafiłam na Pana doktora .Uprzejmy,wypytał o wszystko ,zbadał ,dał leki ,za tydzień zlecił badania ,po pierwszych lekach bolał brzuch zmienił na inne .Jest zaangażowany w kontakcie z pacjentem ,poświęca mu dużo czasu. Myślę ,że po objęciu funkcji dyrektora Przychodni wprowadzi zmiany korzystne dla pacjenta .Życzę powodzenia i zdrowia w ten trudny czas

Okropny lekarz, bardzo nieprzyjemny, byłam na pogotowiu z anginą i wysoką temperaturą, to mi zarzucił że kpię z lekarzy i po co tu przyszłam, taki lekarz to jakaś pomyłka

Ten człowiek nazywa sie lekarzem to jakiś żart ! Chamskie podejście do pacjenta co tu chciałeś po co tu przyszedłeś nie mam nic innego do roboty! Żałosny człowiek. Odradzam wizyty u tego....!!!!!!

Bardzo nie uprzejmy lekarz zero podjescia a w szczegolnosci do dziecka odradzam wizyty u tego Pana Doktora !!!

Pan jest bardzo niegrzeczny, nawet nie pozwolił opisać objawów. Złośliwy, ciągle przerywał. gdy pytałam nazwę leków, jakie mi przepisał, to powiedział "o lekach tu nie dyskutujemy". Gdy powiedziałam, że lekarz pogotowia kazał mi zrobić badania pod kątem nerek, powiedział, że sam jest lekarzem i wie, że to niepotrzebne. Nie zlecił tego badania. Bardzo nie polecam.