lek. dent. Adam Siewniaklek. dent. Adam Siewniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Adam Siewniak

Stomatolog, Implantolog

Bardzo polecam tego lekarza. Wykonywałam u niego licówki na górne zęby. Zęby wyszły przepięknie. Do tego miła atmosfera, sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. :)

Naprawdę serdecznie polecam wizyty u doktora Siewniaka! Z własnego doświadczenia wiem,że stosuje dobre leczenie, uratował moje zęby przed ekstrakcją,poza tym mojej siostrze montował 4 implanty,z którymi zresztą nie było żadnych problemów.Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zawsze miałam słabe zęby, a kiedyś nie było dużo możliwości leczenia. Wstydziłam się iść do stomatologa co dodatkowo przyczyniło się do ich zniszczenia. Dr Siewniak już po pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Mój przypadek nie przeraził go i czułam ze chce mi pomóc. Od razu przedstawiono mi propozycje leczenia i zdjecia podobnych przypadków do mojego. Dr Siewniak patrzy całościowo na pacjenta, a nie tylko na pojedyńcze ząbki. U doktora usuwałam zęby, leczyłam kanałowo, wymieniałam stare plomby, montowałam implanty i robiłam korony porcelanowe. Wymagało to wszystko poświęcenia, wielu wizyt ...

Dr Siewniak już po pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Mój przypadek nie przeraził go i czułam ze chce mi pomóc. Od razu przedstawiono mi propozycje leczenia i zdjecia podobnych przypadków do mojego. Dr Siewniak patrzy całościowo na pacjenta, a nie tylko na pojedyńcze ząbki. U doktora usuwałam zęby, leczyłam kanałowo, wymieniałam stare plomby, montowałam implanty i robiłam korony porcelanowe. Wymagało to wszystko poświęcenia, wielu wizyt i czasu ale teraz moje zęby wygladaja zjawiskowo. Jestem zachwycona efektem pracy. Zeby wygladaja slicznie, niczym z okładki gazety. Dziękuję Doktorze. :)

Serdecznie polecam, przeprowadziłam u doktora z sukcesem ponowne leczenia kanałowe (reendo), gdzie większość stomatologów uważała że ząb jest do usunięcia. Dodatkowo doktor wymienił mi starą popękaną plombę na wypełnienie - onlay, bardzo dobra protetyka. Oprócz tego wyleczyłam kilka innych zębów, wszystko bezboleśnie i w miłej atmosferze, w mojej opinii profesjonalista.

Jestem zachwycona. Skierował mnie do doktora Siewniaka mój stomatolog na leczenie kanałowe. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze i bez bólu. Jak zrobiłam zdjęcie po leczeniu to mój dotychczasowy stomatolog powiedział, że rzadko widzi się tak dobrze przeleczonego kanałowo zęba. Na pewno wróce do doktora Siewniaka jak będe miała zęba do leczenia kanałowego. Polecam.

Dr Siewniak to solidny lekarz chętny pomóc pacjentowi mimo późnej pory z uśmiechem na twarzy. Doktor zajął się moimi zebami i powoli czuje, ze zaczynają wyglądać coraz lepiej.

Jestem zadowolona. Usuwalam zęba i było ok. Nic nie bolało. Leczylam jeszcze kanałowo dwa tylne zęby i robiłam koronę. Dziękuję doktorowi za ich uratowanie.

Jestem zadowolona z usług. Trafiłam przez przypadek z bólem u dziecka. Teraz chodzimy całą rodziną. Pozdrawiam.

Robiłem u tego lekarza leczenie kanałowe zęba który według innego lekarza był już do usunięcia. Wszystko się udało. Wybieram się jeszcze na plombowanie.