Adam Słoka

BARDZO DOBRY SPECJALISTA MÓJ MĄŻ OPEROWANY BYŁ W SZPITALU NA NFZ PODEJSCIE LEKARZA NA PIĄTECZKĘ FACHOWOŚC I SOLIDNOŚĆ

Pan doktor Słoka przeprowadził u mnie zabieg usunięcia zaćmy , przy okazji zabiegu skorygował moją wadę wzroku z - 25 dioptrii na - 1,5 . Jeat to jedyny znany mi prawdziwy lekarz ,który nie patrzy ma pieniądze a raczej zajmuje się pacjentem , byłem u naprawdę znanych okulistów w Łodzi , Warszawie gdzie zainteresowanie pacjentem jest naprawdę słanbe .

Pan doktor odmienił moje życie. Pozbyłam się okularów, które nosiłam 15 lat!!! Miły, kompetentny, świetny fachowiec. Polecam wszystkim, którzy chcieliby pozbyć się balastu noszenia okularów. Miła i fachowa obsługa:)) Dziękuję bardzo!