lekarz Adam Sulewski

Doktor Adam Sulewski ostrzykiwał mi niedawno staw w ręce, bardzo pomogło. Wiem, że jak mówił doktor sprawa może powrócić i ostatecznie może wymagać operacji przez chirurga ręki. Jednak na razie jest super. Dziękuję. Lekarz bardzo konkretny, szybka diagnoza, życzliwy. Polecam.

Miałam endoprotezę biodra operowaną przez doktora Sulewskiego, mam porównanie z drugą nogą. Mała rana, rehabilitacja i powrót do sprawności trwał dwa razy krócej niż ta druga noga operowana przez innego lekarza, z którą nie jest do końca dobrze. Na wizytach bardzo konkretny doktor, od razu wiedział co mi jest i jak mi pomóc. To nie jest lekarz, który ciągle umawia na jakieś następne badania, kasuje, opowiada długo na wizytach i tłumaczy jakieś farmazony i udaje zainteresowanego i oddanego pacjentowi. On jest naprawdę zaangażowany i konkretny i oddany pacjentowi w porównaniu ...

Na wizytach bardzo konkretny doktor, od razu wiedział co mi jest i jak mi pomóc. To nie jest lekarz, który ciągle umawia na jakieś następne badania, kasuje, opowiada długo na wizytach i tłumaczy jakieś farmazony i udaje zainteresowanego i oddanego pacjentowi. On jest naprawdę zaangażowany i konkretny i oddany pacjentowi w porównaniu z większością. Ma jakby dodatkowy zmysł, gdzie od razu wie co komuś jest.
Dziękuję Panie Doktorze !

Chcę by opinia moje została anonimowa byłam u doktora, bardzo dobry lekarz szybka diagnoza. Nie ukrywam że chciałam by dr jakoś przyspieszył moją operację w kolejce do szpitala. Lekarz powiedział wprost że on takich rzeczy nie robi, że można zabieg wykonać prywatnie. Że jest mu przykro że on wie jak pomóc a nie może i że byłoby to nie fair względ am innych ludzi którzy czekają w kolejce. Szanuję doktora za to ale nie ukrywam że będę szukać innego dojścia w tej patologii jaka jest u nas w Polsce z ...

Szanuję doktora za to ale nie ukrywam że będę szukać innego dojścia w tej patologii jaka jest u nas w Polsce z NFZ i pis u władzy.

Super lekarz, od razu wiedział jak mi pomóc...i bardzo przystojny : ) Szybka wizyta, diagnoza i fachowe leczenia a inni załamywali ręce i mówili, że jestem za gruba. Dostałam zastrzyk w kręgosłup. Na początku bolało jeszcze bardziej, już byłam zła, że mi zaszkodził. Ale było wszystko tak jak dr Sulewski powiedział, zastrzyk zaczął działać dopiero po kilku dniach, zgłosiłam się do rehabilitanta, którego poleca i bóle w końcu ustąpiły. Doktor okazało się, ze wykonywał też operację na kręgosłup taty mojego kolegi rok temu i też chwali doktora, że świetny fachowiec. ...

Doktor okazało się, ze wykonywał też operację na kręgosłup taty mojego kolegi rok temu i też chwali doktora, że świetny fachowiec. Neurochirurdzy nie chcieli zrobić zabiegu, bo wielopoziomowe zwyrodnienie i że nic nie da się zrobić, straszyli, że będzie na wózku. Doktor się podjął i zrobił tą operację, powiedział, że przypadek jest trudny ale standardowy i takie skompliowane zabiegi się u nich w szpitalu wykonuje i teraz jego tata jest zdrowy i zadowolony z życia.

Doktor Sulewski uratował życie 5 lat temu mojej matce jak pracował jeszcze w pogotowiu ratunkowym na dyżurach. Był wtedy zwykłym lekarzem ale podziwiałam jego fach i sprawność, która powoduje, że mama żyje do dziś, teraz podejrzewam, że jest tak samo świetnym specjalistą ortopedą i to z doktoratem. Polecam go wszystkim znajomym i bardzo chwalą.

Polecam go wszystkim znajomym i bardzo chwalą.

Wciąż poszukujesz " Gruszczyn"?

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D