dr Adam Szafran

1,3
1,4
1,1
1,1

Wujek Google w tym przypadku jest lepszym wyjściem niż wizyta u pana doktora. Człowiek z niską kulturą osobistą.

Wujek Google w tym przypadku jest lepszym wyjściem niż wizyta u pana doktora.
Człowiek z niską kulturą osobistą.

Lekarz-osoba zajmująca się przywracaniem zdrowia poprzez badanie,diagnozowanie! Jak czytam opisy wyżej ,to mam wrażenie ,że ktoś opisuje moment w którym to ja miałam PRZYJEMNOŚĆ spotkać Pana NIE Lekarza.Poprosilam tego Pana o zbadanie mojego dziecka,ponieważ podejrzewałam u niego chorobę zakaźną(którą mają dzieci u niego w przedszkolu)i która w moim mniemaniu uderzyła mu na ucho. Człowiek ten zaczął od razu na mnie krzyczeć,że jego nie interesuje co ja podejrzewam!Po wymruczeniu pod nosem czegoś, "zbadaniu" ucha palcem wystawił receptę na antybiotyk (na podstawie tego,że dziecko boli ucho) !Jak na koniec zapytałam czy nie zbada mojego dziecka,to stwierdził, że nie ma sensu bo ma tylko plamki i nic mu nie jest,a że i tak siedzi w domu to ja mam go obserwować🤯Godzinę później zdiagnozował nas inny LEKARZ -choroba zakaźna która uderzyła na ucho !Drogi Panie jest Pan ponoć po to,żeby pomagać a w sumie widzę,że najbardziej to by Pan pomógł gdyby Pan nie udawał Lekarza ....

Zdecydowanie nie polecam . Z braku pediatry córki , poszedłem do niego , tylko po receptę na leki przyjmowane przez dziecko na stałe w związku z alergią . Dostałem pytanie o objawy , a potem następne pytanie " dlaczego się dusi ? " To ja mam wiedzieć ? Gdybym wiedział , to nie korzystał bym z pomocy lekarza tylko z farmaceuty , jaki lek stosować . Jedno słowo w związku z tym ciśnie się na usta . Przed nim w przychodni przyjmowała jakaś Ukrainka , też z niej chamstwo wychodziło . Myślałem że będzie teraz normalnie , niestety pomyłka .

Moja wizyta z dzieckiem na sorze wg pana doktora jest zbędna. 7-latka przewrociła się na lodzie głowa rozbita, leje sie strumień krwi. Pierwsze co usłyszałam od ,,doktora" to jak ja własnego dziecka pilnuje. Po tym zbednym komentarzu stwierdzil ze sie zagoi samo. Wizyta w gabinecie obok u innego lekarza skonczyla sie 6 szwami. ,,Doktor" Szafran w mojej opinii to niekompetenty gburowaty czlowiek na niewlasciwym miejscu. Oby karma wróciła ,,Panie doktorze"

Po dzisiejszej(4.10.2022) wizycie na SOR u pana pseudo "doktora" który jest arogancki chamski a przede wszelkim siedzi w szpitalu jak za kare! Przyjmując mojego syna nawet dobrze go nie zbadał nie założył rękawiczek ani nie zdezynfekował rąk nie wspomnę o kozetce na której kazał mu siadać która była brudna! Przypisał antybiotyk gdzie mówiłam że dziecko jest na nie uczulone. I dodam że nikt nie zrobi temu lekarzowi nic bo ręką rękę myje!

Przypisał antybiotyk gdzie mówiłam że dziecko jest na nie uczulone.
I dodam że nikt nie zrobi temu lekarzowi nic bo ręką rękę myje!

Nie polecam, chodziłam do tego lekarza w dzieciństwie i do dzisiaj mam traumę. Niesympatyczny, niekulturalny, bełkocze pod nosem tak, że ciężko cokolwiek zrozumieć. Wole leżeć chora w łóżku niż przyjść do niego na wizytę.

Gbur cham konował Następnym razem jak trafię na niego na sor pojadę do innego szpitala Podczas fali upałów przyjechałam z 11 miesięczna córka .Od półtora dnia utrzymywała jej się temperatura 39.5 stopnia Zaniepokojona że mogło dojść do przegrzania albo udaru powiedziałam o swoich przypuszczeniach panu "doktorowi". Na co on z ironicznym szyderczym uśmiechem na ustach odpowiedział że w połowie państw na świecie panuja takie upały i jakoś dzieci zyja Brak słów.!!!Trafic na tego felczera na pogotowiu to tak jakby wogle nie zasięgać opinii lekarza.Lepiej zostać w domu zadzwonic prywatnie i choćby przez telefon poradzić się co robić

Pan doktor faktycznie minął się chyba z powołaniem. Miałam problem z 4 tygodniowym synen po wejściu do gabinetu w szpitalu Pan był nie miły, komentował moje zachowanie po czym przyczepil się doslownie do wszystkiego. Nigdy nie miałam. Doczynienia z tak nieprzyjemna osoba. Na dzień dobry widać było że robi łaskę bo jest w pracy. Nie polecam i mam nadziej ze juz się nigdy z nim nie spotkam.

Nie lekarz tylko cham i prostak, po wejściu do gabinetu nie zdołał nawet podnieść wzroku, widać jakby siedział tam za kare i robi wszystko od niechcenia, nie polecam nikomu doczynienia z takim ""profesjonalistą"" szkoda marnować swojego czasu.

Nie polecam tego Pana, nie miły, robi łaskę że przyjmie pacjenta, zero tłumaczenia, w aptece dowiedziałam się że dawka leku jest za silna. Brak słów, lekarz bez powołania, czepił się że moje dziecko podlega pod Jarosław, to dlaczego przyjechałam do Przemyśla. Do pana informacji: rejonizacji już nie ma, więc nie wiem do czego był ten pana komentarz.