dr n. med. Adam Szczęsny

Anestezjolog

Potwierdzam Jest to naprawdę dobry lekarz. Posiada bardzo szeroką wiedzę, jest zawsze nastawiony na pomoc pacjentowi.

Jest to naprawdę dobry lekarz. Posiada bardzo szeroką wiedzę, jest zawsze nastawiony na pomoc pacjentowi. Zauważyłem, że również czekający w kolejce pacjenci żywią do niego szacunek.

Dzięki swojej wiedzy i empatii uratował życie mojej żonie,która z terminalnym OZT została wykopana z SOR-u szpitala na Kasprzaka w Warszawie na leczenie ambulatoryjne. W rezultacie dzięki dr. Szczęsnemu, w ostatniej chwili, trafiła do szpitala na Solcu (specjalne podziękowania dla dr. Jana Zmory!) gdzie po półtora miesięcznym pobycie mogliśmy cieszyć się szczęśliwym zakończeniem.