lek. dent. Adam Tiszler

2,5
2,5

Świetny fachowiec, prowadził moje trzy ciąże. Rzeczowy, kompetentny, działa błyskawicznie, podejmuje trafne decyzje. Specyficzne poczucie humoru. Oszczędny w słowach, ale przecież nie o gadanie tu chodzi. Dla mnie idealny. Polecam

To profesjonalista.Specjalista w swojej dziedzinie. Uratował mnie i moje dziecko podczas porodu przyjezdzajac w tempie super ekspresowym noca do szpitala. Caly oddzial na ktorym jest ordynatorem pracuje jak mechanizm w szwajcarskim zegarku.Godne podziwu!! To on jest ginekologiem (a nie psychologiem) i doskonale wie co robi. I NALEZY MU ZAUFAC, a w razie potrzeb pytac....wtedy odpowie na kazde madre i zasadne pytanie. Prowadzil moje 2 ciaze i wykonal 2 cesarki. Bez zawachania i pelnym zaufaniem skorzystalabym z jego uslug kolejny raz. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE

Wizyty sa ekspresowe przez co pan doktor nie zauważyl ciąży pozamacicznej która ewidentnie wynikała z badania krwi(dowiedziałam się to od innego lekarza) niestey nie polecam!!!

Nie tłumaczy metod leczenia, bardzo wyniosły w stosunku do pacjentek.

Nie tłumaczy metod leczenia, bardzo wyniosły w stosunku do pacjentek.

Swietny fachowiec... wie co robi... ssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr

Niektórzy twierdzą, ze jest wybitnym specjalistą - może i tak jest. Jednak uważam, że osoba pracująca na takim stanowisku powinna posiadać odpowiednią kulturę osobistą. Pan doktor niestety dla swoich pacjentek jest oschły i zdecydowanie skąpy w słowach - niczego się człowiek dowiedzieć od niego nie może. A na swoim oddziale podczas obchodu wchodzi do sal za przeproszeniem jak do obory tupiąc swoimi chodakami, zero "dzień dobry", o uśmiechu już nawet nikt nie marzy.