dr n. med. Adam Tiszler

Świetny lekarz, z ogromnym doświadczeniem i wielką wiedzą. Po przemierzeniu całej Polski i odbyciu dziesiątek wizyt, jako jedyny zrobił wszystko, by ratować życie.

Witam chciałam podziękować Panu Doktorowi Wielki Człowiek uratował życie mojej córce z całego serca dziękuję do końca życia będę mu wdzięczna mama Patrycji.

Lekarz bardzo konkretny i nie owija w bawełnę. Profesjonalne podejście, bardzo dba o swoje pacjentki, dla każdego zawsze znajdzie czas. Serdecznie polecam!

Lekarz bardzo konkretny i nie owija w bawełnę.
Serdecznie polecam!

Fachowiec jakich mało. Zawsze odbiera telefon albo oddzwania. Perfekcyjnie operuje i potrafi zostawić praktycznie niewidoczne blizny ❤️

Bardzo dobry lekarz, 14 lat korzystam z jego usług miałam wiele problemów zdrowotnych i zawsze mogłam na niego liczyć. Profesjonalne podejście za każdym razem.

Jest moim lekarzem od 5 lat. Prowadził moją 1 ciąże, teraz prowadzi 2. Nie uważam, żeby był małomówny, choć gadatliwy nie jest z całą pewnością. Myślę, że te złe opinie wydają pacjentki, które nie przypadły mu do gustu, lub odwrotnie. Dla mnie jest obowiązkowy i sumienny. Wbrew pozorom, pieniądze nie są dla niego najważniejsze, ponieważ już kilka razy zapomniało mi się mu zapłacić i nigdy nie dał tego po sobie poznać. Oczywiście albo wracam od razu, lub przy następnej wizycie płacę x2. Kiedyś nawet nie miałam przy sobie potrzebnej kwoty do badań, to pobrał za wizytę mniej. Zresztą 80zł za wizytę u ordynatora - to się po prostu nie zdarza.

Nie wiem jak funkcjonowałby jego oddział gdyby nie personel-lekarze i pielęgniarki.Powinien brać przykład np. z doktora Kmiecika czy doktora Jarolima a nie uważać się za nieomylnego guru,którym z pewnością nie jest.Szpital w T.Górach gorąco polecam ze względu na personel tam pracujący ale doktora Tiszlera nie poleciłabym nawet wrogowi.

Moje drogie Panie, prawda jest taka, że należy od dr Tiszlera wymagać, ja nie odpuszczam dopóki nie dostanę odpowiedzi na pytania, siedzę tak długo, aż wszystko będzie dla mnie jasne i nie dam się zbyć, faktycznie gdyby nie mój upór usłyszałbym tylko dzień dobry i dobranoc. Prowadził moja I ciąże i prowadzi II ciąże i szczerze mówiąc głównie dlatego, ze byłam zadowolona z opieki i podejścia w czasie pobytu w szpitalu, w stosunku do innych kobiet, które były pacjentkami innych lekarzy ja miałam luksus i byłam inaczej- lepiej traktowana - tak być nie powinno, ale niestety taka jest nasza rzeczywistość, a skoro w grę wchodzi zycie mojego dziecka to w ten sposób się zabezpieczam. Inna sprawa to panie w recepcji - są mega antypatyczne, buczą coś pod nosem, Pani mierząca ciśnienie robi to w 8 sekund - zawsze zapisuje takie same 125/80 a ja nigdy takiego nie mam, cóż ja też odburknę im coś pod nosem albo jak mam dobry humor to jestem mega uprzejma z nadzieją,ze zrobi im się głupio. Podsumowując: prowadzenie ciąży,ze względu na stanowisko i upiekę na Oddziale polecam (choć należny wymagać), pozostałe sprawy: wybieram lekarza z którym mogę pogadać i który ma dla mnie czas.

Pan dr prwowadzi moja ciążę i jestem b.zadowolona. Pozartuje,zrobi co ma zrobic i daje zalecenia. Na kazdej wizycie bada i robi usg. Wszystko ma pod kontrola. B.dobry specjalista!

Lekarz w 100% sprełnił moje oczekiwania zarówno podczas prowadzenia ciązy, jak i podczas rozwiązania. Lekarz był obecny podczas porodu do końca. Warunki w jakich rodziłam są idealne dla mamy jak i osób jej towarzyszących. Zarówno lekarze jak i personel pracujący na oddziale ginekologno położniczym są kompetentne, uprzejme i bardzo oddane pacjentce. Mogę polecić tego lekarza.