dr n. med. Adam Tiszler

Serdecznie polecam, trzeba się pytać i mówić o wszystkim co nam dolega a On kompetentnie podejdzie do problemu. Jest małomówny, ale wie jak leczyć i jest skuteczny.:)

Do dr Tiszlera trafiłam 1,5 miesiąca temu po prawie roku bezskutecznych starań o dziecko. Dr po 2 wizytach powiedział mi więcej niż poprzedni lekarz po kilkunastu, zlecił kilka badań i znalazł coś o czy nie wiedzielismy, a co może wyjaśniać problemy. I przede wszystkim podał konkretny plan na najbliższe miesiące. Fakt - nie jest wylewny, za to konkretny i odpowiada na pytania. Na kawę i plotki umawiam się z koleżanką, do lekarza idę w innym celu. Poprzednia lekarka była otwarta, sympatyczna i wizyty trwały poł godziny, ale w ciągu roku nie zrobiła badań, które dr Tiszler zlecił od razu i cały czas uspokajała, że wszystko jest w porządku, a jak się okazało - nie jest.

świetny lekarz. fakt, że wizyty u niego są krótkie, za to potrafi w ciągu tych kilku minut przekazać wszystko co istotne. jeżeli dzieje się coś co wymaga hospitalizacji to jesteśmy w bardzo dobrych rękach. osobiście jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i niezmiernie wdzięczni za wszystko co doktor dla nas zrobił.

Wszystkim kobietom w ciąży bez zastanowienia polecam Pana doktora. Może nie jest wylewny i gadatliwy a do żartu trzeba się przyzwyczaić (mnie pasuje- ironiczny, bystry humor ) ale jest fachowcem, któremu od razu się ufa a pobyt u niego na oddziale położniczym po porodzie to czas spędony z bardzo miłym i profesjonalnym zespołem. Szczerze polecam!

zdecydowanie negatywnie oceniam pracę tego lekarza. Doznałam tego niestety na własnej - a konkretnie mojego dziecka - skórze. Byłam pacjentką doktora ponad 9 lat temu. W wyniku prowadzonej przez niego ciąży urodziłam córeczkę z wieloma wadami serca!!!Obecnie moja córeczka jest po trzech operacjach serca, trzech operacjach krtani i zaliczana jest do osób niepełnosprawnych umysłowo ze względu na przebyte operacje, hospitalizacje i to, co stało się z nią w wyniku tych wad.Przez cały przebieg ciąży lekarz nie zauważył,że dziecko jest chore - z reszta trudno się dziwić, skoro wizyty były owszem co 2 tygodnie, ale trwały 1,5-2 minut! Przy porodzie go nie było, a i po nigdy się ze mną nie skontaktował. Przez całą ciążę był niezbyt miły, a wręcz arogancki. dziś żałuje ogromnie, że go nie zmieniłam w trakcie ciąży. Być może wtedy moja córeczka miałaby większe szanse na lepsze Życie. Niestety, w wyniku jego zaniedbania a mojego braku wiary we własną intuicję moja córeczka cudem przeżyła, ale za to zawsze już będzie niepełnosprawna i inna niż większość dzieci. ku przestrodze więc innych mam wołam - UWAŻAJCIE I CZYM PRĘDZEJ ZMIEŃCIE LEKARZA NA BARDZIEJ TROSKLIWEGO I ODPOWIEDZIALNEGO!!!!

MOJA OCENA TO OCZYWIŚCIE 100% POZYTYW :))Nie wyobrażam sobie rodzić u kogoś innego :)) z reszta również w czasie kłopotów ( czyt. poronienie) gdzie inny lekarz zostawił mnie samej sobie to Pan doktor zajął się wszystkim w bardzo profesjonalny a w dodatku LUDZKI sposób .!!!!!!!

NIE POLECAM!! Pan doktor jest dobrym lekarzem tylko wtedy jak nic się nie dzieje. Pacjentka przychodzi na wizytę (3 min.) co 2 tygodnie, wyniki prawidłowe, badanie bez komentarza, kasa zebrana i następna pani. Niestety jak pojawia się jakiś problem Pan doktor( jesli można jeszcze użyć tego tyt.) nawet w ksiązkowych przypadkach nie wie co zrobić, choroby i powikłania uznaje za ekscesy! Moje dzieciątko zmarło a ja już nie będę miala dzieci. To wszystko dzięki wiedzy Pana Doktora

NIE POLECAM!!

Doktot prowadzil moje 3ciaze. jego opieka i opieka w szpitalu nr 3 w tarnowskich gorach byla swietna.

Polecono mi Pana Doktora jako znawcę od bezpłodności. Bez wykonania żadnych badań zafundował mi końską dawkę hormonów a potem „monitorował” mój cykl co oznaczało że musiałam u niego być dwa razy w tygodniu na usg, robił je w milczeniu, na każde moje pytanie odpowiadał wymijająco albo w ogóle. Każda wizyta trwała ok. 3 min i kosztowała 80 zł. Ledwo zdążyłam się ubrać już wołał następną pacjentkę. Uwierzcie mi on nie zna się absolutnie na leczeniu bezpłodności, stosuje te same metody chyba od wieków. Efekt całej terapii u niego to torbiel na jajniku, który był konsekwencją przyjmowanych leków i braku podania leku na pęknięcie pęcherzyków. Niestety Pan Doktor „zapomniał” mi go przepisać i dziś mam przez niego same problemy. Wszystkie pacjentki, która go chwalą chyba nigdy nie trafiły na ginekologa z prawdziwego zdarzenia i może myślą że tak ma być. Dziewczyny nie żyjemy już w epoce PRL-u, z której żywcem wyciągnięte są zarówno panie recepcjonistki (strasznie nieuprzejme), jak i sam Pan Doktor. Można naprawdę za te same pieniądze być miło i fachowo obsłużonym u innego ginekologa. Wizyta u dr Tiszlera to strata pieniędzy i czasu!!! Może był dobry na początku swojej „kariery” ale niestety chyba od tamtego czasu niewiele się rozwinął. Serdecznie NIE polecam!!!

Wspaniały lekarz!!! Prowadził moje 2 ciąże i 2 porody, które wspominam wspaniale. Kompetentny, miły, kulturalny. Oddział przez Niego prowadzony jest wzorem organizacji. Wszystkim polecam Pana doktora.