dr n. med. Adam Tiszler

Leczymy się u dr Tiszlera rodzinnie od chyba już 15 lat. Rodzinnie tzn. ja i moje dwie córki. Jesteśmy bardzo wdzięczne doktorowi za opiekę, za dobre prowadzenie trzech ciąż, wszystkie ciąże były zagrożone i wszystkie rozwiązane przez cesarskie cięcia przeprowadzone przez dr Tiszlera. Nie po to idziemy do Niego żeby pogadać, idziemy się leczyć, mówi prawdę a to że mało, przywykłyśmy do tego. Dla doktora napewno ważny jest czas bo pacjętki czekają. Mam bardzo dobre zdanie o Nim, a poza tym bierze tylko 50 zł w przeciwieństwie do innych dlatego też przyjmuje o wiele więcej pacjętek, na utrzymanie gabinetu i personelu musi zarobić, dlatego też ma mniej czasu dla nas.

25 Maja miałam cięcie cesarskie przeprowadzone przez Doktora Tiszlera oraz Doktora Ryszarda Pilisa! Są to lekarze z najwyższej półki! Naprawdę ich polecam! Lekarz jest nie po to, żeby z pacjentkami dyskutować, tylko po to, żeby pomóc, jak jest potrzeba i rozmawiać tylko o ciąży, dziecku itp.. Szczerze POLECAM jeszcze raz! Najlepsi lekarze! :)

Szczerze POLECAM jeszcze raz! Najlepsi lekarze! :)

Koszmar! Panie Doktorze proszę brać przykład z Doktora Macieja Jarolima!! W przeciwieństwie do Pana jest Człowiekiem!!!

Koszmar. Ktoś kto nie powinien być nawet weterynarzem jest ginekologiem, to jakaś pomyłka. Bada w sposób bardzo bolesny, nie udziela żadnych informacji, jest gburowaty i chamski. Jak nie chcecie zostać potraktowane jak przedmioty nie idźcie do tego pana. Naprawdę jest wielu innych dobrych ginekologów.

Lekarz Jest naprawdę wspaniały. Jest doskonałym specjalistą. Prowadził moją ciążę.Poniewaz miałam za wąskie biodra miałam robioną cesarkę i tu również lekarz spisał się doskonale - blizna prawie nie widoczna!!! Naprawdę polecam tego lekarza!

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii udalam się do doktora dobrze nastawiona. Niestety, rzeczywistość bardzo mnie rozczarowała. Doktor jest niemiły, brak mu kultury, ledwo burknął cos do mnie pod nosem, nic nie tlumaczył. Nie potraktowal mnie jak pacjentki, tylko jak przedmiot. Czułam się upokorzona. Co do kompetencji to trudno mi sie wypowiedzieć, ponieważ nie mam zamiaru leczyc się u kogoś, kto nie ma za grosz dobrych manier i pacjent jest dla niego nikim. Uważam, że to naprawde nieporozumienie, że taki człowiek jest lekarzem, a co dopiero ginekologiem! Naprawdę nie wiem, skąd ma tak dobre opinie. Czyżby sam je sobie wpisywał? Chyba, że poprzedniczki przez "malomówny" rozumieją to, że nie powie im ani dzień dobry, ani do widzenia o wytłumaczeniu dolegliwości, zaproponowaniu leczenia nie wspominając. Jest po prostu niegrzeczny, bada w sposób bardzo bolesny, nie uprzedzając co będzie robił, a potem rzuca z naburmuszoną miną receptę jak kość psu i to jest koneic wizyty. Zero rozmowy, wytłumaczenia itp. Porażka. Nie polecam!

Lekarz posiada kompetencje na najwyższym poziomie! Nie należy do typowych naciągaczy którzy na dzień dobry "krzyczą" ma Pani nadżerkę"! chociaz to nie jest największa tragedia, zważywszy na to, iz poprzedni lekarz zdiagnowował mi wadę macicy i koniecznością operacji... to jest porażka! A w ramach własnej opinii komentarze mówiące np o braku sympatii ze strone tego lekarza skomentuję mówiąc że nie karzy musi Was lubieć i nie każdy od progu misi krzyczeć z "bananem" od ucha do ucha dzień dobry. polecam tego specjalistę

polecam tego specjalistę

Jest dobrym lekarzem, mało mówi ale jeżeli będziecie go pytać odpowiada na każde pytanie, nie owija makaronu na uszy i ma angielskie poczucie humoru. Super polecam....

witam, dr. Tiszler prowadzil całą moja ciążę, on też odierał poród. Nie miałam "książkowej ciąży" były lekkie odchylenia od normy. dr. Tiszler jest małomówny, zaczęłam doczytywać na necie i wtedy dopiero się wystraszyłam że jest naprawdę źle. Jednak dr był zawsze dostępny pod komórką i w każdej chwili mogłam do niego zadzwonić, a on zawsze uspokoił i powiedział coś miłego. Co do wizyt to lepiej jest się wcześniej do nich przygotować i zadawać konkretne pytania, wtedy uzyskacie konkretne i fachowe odpowiedzi. Ufam temu lekarzowi i kolejną ciążę poprowadzi napewno on :) Wierzcie mi kiedy dzieje się coś poważnego to on nie owija w bawełnę.

Wybitny fachowiec ,kompetętny choć mało mówny.Nie bieże łapowek.Wiele mu zawdzięczam. Chodzę do P.Doktora juz 17 lat i dalej tak zostanie..Szpital w Starych -Tarnowicach i personel SUPER!!! POLECAM P.DOKTORA

POLECAM P.DOKTORA