dr n. med. Adam Tiszler

Bardzo fachowy i uprzejmy nie daje żadnych błędnych złudzeń same zdania na temat choroby nie owijanie w bawełnę polecam!!

Co prawda już mijają 4 lata jak dr.Tiszler pomógł przyjść na świat mojej córeczce(cesarka), jednak wspominam go bardzo miło. Poprawił mi przy tej okazji bliznę po wcześniejszej cesarce którą zrobił pan dr.T. z Zabrza.Jak dr.Tiszler na pierwszej wizycie zobaczył tamtą bliznę to wykrzyknął:"Kto pania tak urządził?".Coprawda nie jest zbyt rozmowny i dużo trzeba wyciągać od niego ale mu ufałam.A po pobycie na jego oddziale jestem przekonana że przy ewentualnej następnej ciąży poszłabym właśnie do niego.Troche denerwujące tylko były jego komentarze odnośnie mojej wagi,ale generalnie polecam.

Po krótkiej wizycie w gabinecie P.Dr.Tiszlera,dowiedziałam się wszystkiego,czego powinnam się dowiedzieć na temat stanu ciąży i mojego zdrowia.Ciążę miałam zagrożoną,po wizycie wiedziałam wszystko i nie bałam się.Lekarz nie jest po to,aby gawędzić,bo kolejka pacjentek czeka.Pan Dr.Tiszler jest wspaniałym lekarzem,polecam go rodzinie,znajomym i wszystkim mądrym kobietom.

Trafiłam zupełnie przypadkowo na jego oddział w Tarnowskich Górach i podobno (w opini innych pacjentek) miałam szczęście, że to własnie on mnie operował.Trzeba dodac, że personel pracujący na jego oddziale jest poprostu rewelacyjny. Szybko wracam do zdrowia, rana ladnie sie goi i jest ukryta pod bielizną.Teraz lecze się u niego prywatnie bo chciałabym urodzić dziecko i mam nadzieje, że w końcu znalazłam lekarza, który mi pomoże.Fakt, nie należy do "gaduł" ale przynajmniej konkretny.Polecam

POLECAM p.DOKTORA CHOCIAż ZGADZAM SIę ,żE NIE ZAWSZE POśWIęCA ODPOWIEDNIA DUżO CZASU PACJENTCE

Lekarz naprawde dobry a tam bardzo dobry. Najlepszy:)))))

Lekarz naprawde dobry a tam bardzo dobry. Najlepszy:)))))

słyszałm dobre opinie o panu doktorze, jedank bardzo się zawiodłam Nie polecam, wizyta trwa 5 mimut nic za bardzo nie idzie się dowiedziec i cały czas słyszy się będzie dobrze W moim przypatku tak było jedan jak poszłam na konsultacje do innych lekarzy to sie okazało,że jestem leczona na coś co mi nie dolega. Odradzam

Odradzam

Dr Adam Tiszler to przede wszystkim wybitny fachowiec, niezwykle kompetentny, konkretny i zdecydowany. Co więcej, obdarzony niezmiernie rzadką niestety wśród lekarzy, intuicją. Gdyby nie On, moja żona nie urodziłaby zdrowej i pięknej córeczki. Gorąco polecam. ps. na jego oddziale w tarnogórskim szpitalu panuje wzorcowy porządek i dyscyplina. Gdyby każdy lekarz był jego pokroju, zdanie społeczeństwa o służbie zdrowia byłoby diametralnie różne od obecnego... Gorąco polecamy !!!

wspaniały specjalista polecam wszystkim!!!!małomówny ale bardzo kompetętny. rodziłam w szpitalu tarnogórskim personel tego mszpitala jest naprawde na medal!!!!!

witam panie.chcę podzielić sie moim skromnym zdaniem o dr.Adamie Tiszler.dnia 30 stycznia byłam na badaniu hsg w tarn.górach u pana dr.byłam mile zaskoczona-panie pielęgniarki były niesamowicie uprzejme.wprawdzie nie byłam przygotowana do tego badania bo nie miałam zielonego pojecia jak to sie od!.bywa-wszystko mi wytłumaczono,grzecznie i z uśmiechem na twarzy.w kilku chwilach byłam przyjeta na oddział.pan doktor równie szybko wykonał badanie-nadodatek nie bolało.po padaniu odwieziono mnie na sale gdzie byłam doglądana.byłam naprawde zdziwiona jak wszystko szybko i sprawnie tam funkcjonuje.być moze inni mają inne zdanie ale ja chciałabym aby w każdym szpialu tak nas traktowano.serdeczne ukłony dla Pana dr.Tiszlera i Jego szpitalnego personelu