dr n. med. Adam Trapkowski

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Taki powinien być prawdziwy lekarz. Rzeczowy i umiejący słuchać,bardzo sympatyczny.Lekarz u którego nie czuje się jak intruz.

Nie znam drugiego tak kompetentnego okulisty jakim jest Doktor Trapkowski.To sama przyjemność leczyć się u takiego człowieka.Inni okuliści straszyli mnie jaskrą,a Pan doktor po zbadaniu, wykonaniu dodatkowych procedur i wywiadzie na temat moich dolegliwości wykluczył tę chorobę, która rzekomo miała doprowadzić mnie do ślepoty .Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze za kompetencję, rzeczowość i kulturę osobistą!

świetny lekarz, dobry specjalista i miły człowiek

świetny lekarz, dobry specjalista i miły człowiek

Bardzo kompetentny o dokładny lekarz. Korzysta z nowoczesnych metod diagnostycznych. Po kilku niepowodzeniach dopiero u dr Trapkowskiego udało mi się ustabilizować ciśnienie oczne i dobrze kontrolować jaskrę. Pan Doktor jest ponadto osoba bardzo uprzejmą i komunikatywną. Polecam z pełna odpowiedzialnością!

Polecam z pełna odpowiedzialnością!

dr nauk med. Adam Trapkowski jest dla mnie "wzorcem" według którego można porównywać lekarzy.

Zgadzam się w pełni z przedmówcami. Dr Trapkowski to lekarz z powołania, dysponujący dużą wiedzą, którą w dodatku potrafi w przystępny sposób zaprezentować pacjentowi.Co najważniejsze jest skuteczny.A gabinecie panuje dobra atmosfera i wysoka kultura osobista. Oby więcej takich lekarzy!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, rzadko można obecnie spotkać lekarza z powołania a taki właśnie jest Pan Doktor. Leczyłam się poprzednio z powodu jaskry i stosowałam wiele leków, które minie uczulały. Pan Doktor wykonał mi zabieg laserowy i obecnie stosuję tylko jedne krople. Sam zabieg nie był bolesny i nie bałam się gdyż wszystko zostało mi wcześniej wyjaśnione i byłam psychicznie przygotowana. Zarówno wizyta jak i zabieg odbyły się w bardzo miłej atmosferze.

Doskonaly lekarz ktorego polecam za profesjonalizm, ogromna wiedze i przede wszystkim rezultaty leczenia. Chetnie dzieli sie z pacjentem widza i wyjasnia tajniki problemu. Niezwykle mily, przyjazny, serdeczny.

Chetnie dzieli sie z pacjentem widza i wyjasnia tajniki problemu.
Niezwykle mily, przyjazny, serdeczny.

bardzo sympatyczny,rzeczowy lekarz.godny polecenia.

bardzo sympatyczny,rzeczowy lekarz.godny polecenia.