dr Adam Urbanowicz

Neurolog

2,5
3,3

Lekarz chyba pomylił się z powołaniem kompletnie się na niczym nie zna.po prosiłem o skierowanie to powiedział że naciągane NFZ na koszty

Mama miala udar i zaburzenia mowy bez nedowładu, zgłosiła się na oddzial ratunkowy do szpitala nr5 w Sosnowcu, odesłali na izbę przyjęć szpitala, lekarka ustabilizowała bardzo wysokie ciśnienie ale bała sie odesłać do domu i zlecila konsultacje z neurologiem na oddziale ratunkowym. Wezwano dr Urbanowicza z oddziału, czekaliśmy około godziny, przyszedł zrobił podstawowe badnie czyli palcem do nosa itp. mama nadal miała splataną mowę ale on zadał tylko dwa pytania na które jej sie udalo odpowiedzieć i wysłał nas do domu. Nie dal skierowania na wykonanie dokładniejszych badań, gdy spytalam dlaczego odpowiedział,że nie bełkoce i to wystarczy. O 2.00 znalazłyśmy się pod szpitalem bez transportu, brak tam jakiejkolwiek taxi- horror.Następnego dnia dr rejonowa była oburzona zachowaniem lekarza, dała skierowanie do szpitala do Zagórza gdzie neurolog natychmiast skierowała na udarowke, zleciła tomografie i wszystkie podstawowe badania. Myślę, że takich lekarzy jak dr Urbański nalezy piętnowac ale przede wszystkim pociagnąć do odpowiedzialności. Czy tylko jeśli pacjent umrze można dochodzić swoich praw? Jego niekompetencja naraziła mamę na wydłużony czas udzielenia jej pierwszej pomocy.Czy to,że przerwałyśmy mu spanie może być powodem "spławienia" pacjęta?

Zdecydowanie polecam!!! Dokładnie zbadał moja mamę, wszystko wyjasnił, ze sposobu wypowiadania mozna zrozumiec ze ma szeroką wiedzę !

dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze dobrze