mgr Adam Waśko

Fizjoterapeuta

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,5/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,5/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
1,0

Zdecydowanie odradzam zabiegi w klinice tego pana. Za "leczenie" płaci się z góry i są to kwoty rzędu kilku tysięcy złotych. Jeśli przekonamy się, że zabiegi nam nie pomagają, nie mamy oczywiście możliwości wycofać się z nich i pieniądze przepadają. Niestety człowiek jest tak skonstruowany, że jak coś boli, odda ostatnie pieniądze by pozbyć się bólu i wrócić do zdrowia. Pan Waśko skwapliwie wykorzystuje ten fakt i ciągnie z pacjenta do oporu. Skaożystałem z serii zabiegów w tej klinice. Nie tylko nie pomogło, ale ból w odcinku lędźwiowym nasilił się, ...

Zdecydowanie odradzam zabiegi w klinice tego pana. Za "leczenie" płaci się z góry i są to kwoty rzędu kilku tysięcy złotych.
Jeśli przekonamy się, że zabiegi nam nie pomagają, nie mamy oczywiście możliwości wycofać się z nich i pieniądze przepadają.
Niestety człowiek jest tak skonstruowany, że jak coś boli, odda ostatnie pieniądze by pozbyć się bólu i wrócić do zdrowia. Pan Waśko skwapliwie wykorzystuje ten fakt i ciągnie z pacjenta do oporu.
Skaożystałem z serii zabiegów w tej klinice. Nie tylko nie pomogło, ale ból w odcinku lędźwiowym nasilił się, a ruchomość zmniejszyła się jeszcze bardziej.
Poddaje również w wątpliwość próby "nastawienia kręgosłupa" przez pana Waśko. W całym nieszczęściu spotaknia się z tym szarlatanem dostrzegam optymistyczną nutę - nie zostałem sparaliżowany w wyniku zabiegów i nastawiania kręgosłupa przez pana Waśko...

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat