lekarz Adam Wcisła

Lekarz rodzinny

Obecnie Zagrożenie wirusem , szczególnie ciężki okres dla lekarzy , dlatego moje podziękowanie dla wszystkich pracowników służby zdrowia , a szczególnie doktorowi Adamowi , widzę jak starannie przygotowuje się do pracy i jak bada pacjentów .Duże uznanie i podziw.Dla wszystkich zdrowia i cierpliwości , a przetrwamy .

Polecam, badanie bardzo staranne , pytania konkretne , tłumaczenie dlaczego jest taka dolegliwość, cierpliwy .Omawia sposoby unikania takich zagrożeń , propaguje zdrowe posiłki , tłumaczy zły wpływ używek , czyli dba o nasze zdrowie , tylko trzeba postępować zgodnie z zaleceniami.

Wyjaśnia , daje dobre rady pomagające w odzyskaniu sprawności , cierpliwy i wyrozumiały.Pacjent ma pełną informację dotycząca dolegliwości i może przez dietę czy zaniechanie nałogów zmniejszyć dolegliwość. Polecam.