dr hab. n. med. Adam Włodarkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg szczękowo twarzowy, Dermatolog

"Specjalista" nastawiony na zarabianie pieniędzy i odsyłanie z kwitkiem lub wypisywanie bzdurnych recept na wymyślone przez siebie zdiagnozowane choroby. Z zegarkiem w ręku przyjmuje nie pacjentów ale klientów. Żeruje na ludzkiej naiwności i działa na szkodę pacjenta. Znalazłam się u niego z problemem napadowego zaczerwienienia(które jak się w końcu okazało było spowodowane chorobą wewnętrzną-guzem chromochłonnym) Pan "doktor" po krótkiej konsultacji zawołał do gabinetu swojego asystenta , gdzie ten po kuracji 100 sztukami antybiotyków w ciągu miesiąca na wymyślone bakterie wypisał mi kolejną receptę na kolejne silne antybiotyki o zwiększonych trzykrotnie dawkach plus maści, które stosuje się na świerzb i tylko na stopy ,gdzie jak pan "specjalista" powiedział miałam nakładać to w swoim wypadku na twarz, po czym stwierdził, że nie ma czasu i zmusił do wyjścia.

Spotkanie, bo konsultacją tego nazwać nie można, trwało 8 minut z zegarkiem w ręku. Pan Włodarkiewicz przyznał, że nie posiada odpowiedniej wiedzy, aby zdiagnozować mój problem. Na dodatkowe pytanie nie bardzo chciał odpowiadać. Skrzyżował ręce i wydawał się być obrażonym, że w ogóle jako pacjent śmiem o coś zapytać. Był niemiły i gburowaty, pozwolił sobie na kilka cynicznych odpowiedzi, gdy zapytałam o ewentualne koszta operacji. Czułam się jak intruz, uczniak przy wielkim Panu profesorze. Po 8 minutach spotkania, z którego nie wyniknęło nic kazał mi umówić się na za tydzień i tyle. I ZA TO KAZAŁ ZAPŁACIĆ 150 ZŁ. Po wyjściu z gabinetu i chwili namysłu wróciłam zapytać czy za tydzień dowiem się czegoś i czy mam zapłacić kolejne 150 zł, czyli łącznie 300 zł, przecież to dużo pieniędzy, a płacę za jakiekolwiek informacje, a nie za umówienie się na wizytę!!! Obraził się, pokazał kilka razy palcem drzwi i wyprosił mnie na zewnątrz!!! Mowę mi odjęło. Czasy się zmieniły i ten mężczyzna chyba pozostał w jakiś starodawnych kiedy pacjent nie pytał o nic i dawał sobie kroić nogę przy zwykłym odmrożeniu płacąc za to. Koszmar.

Kompetentny, z ogromna wiedzą. Ale odrobina więcej życzliwości do pacjenta by nie zaszkodziła...

chodziło o wycięcie zmiany, w tym wypadku nawet nie skasował mnie za konsultacje.

Pan profesor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym fachowcem.W 100% nastawiony na pacjenta. Nigdy nie odmawia pomocy. Zajmuje się trudnymi przypadkami - rakiem skóry. Troskliwy, współczujący, zainteresowany. Lekarz starej daty, z powołaniem!

Życzę aby takie podejście do pacjenta przejawiali wszyscy pracownicy Służby Zdrowia

Drogi i nieuprzejmy. Nie pomógł tylko skasował pieniądze! NIE POLECAM!!! Magda

Drogi i nieuprzejmy. Nie pomógł tylko skasował pieniądze! NIE POLECAM!!! Magda

Znam prof. Włodarkiewicza od ponad czterdziestu lat. Mogę z całą pewnoscią stwierdzić, że to b. dobry, kompetentny specjalista. Prywatnie z kolei to b. sympatyczny i inteligentny człowiek. Zresztą podobnie jak cała Jego rodzina.