dr n. med. Adam Zielińskidr n. med. Adam Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Flebolog

Studia ukończyłem z wyróżnieniem w roku 1995, zostając absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Jako kontynuację działalności w studenckim kole chirurgicznym, rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej szpitala przy ul. Banacha 1A w Warszawie, gdzie pracowałem przez 12 lat. W roku 2003 uzyskałem specjalizację z chirurgii ogólnej, następnie w roku 2007 – z chirurgii naczyniowej. W pięć lat po ukończeniu studiów zdobyłem tytuł doktora nauk medycznych. Zdając sobie sprawę z konieczności stałego kształcenia zawodowego, często uczestniczę w stażach i kursach krajowych i zagranicznych (m.in. w USA, Francji, Szwecji, Cyprze) oraz licznych międzynarodowych szkoleniach i konferencjach. W ostatnich latach dużą część mojej praktyki chirurgicznej poświęcam leczeniu chorób żył – flebologii. Starając się jak najnowocześniej leczyć pacjentów, szczególną uwagę kieruję w stronę metod wewnątrznaczyniowych, dających możliwości małoinwazyjnego leczenia chorób chirurgicznych i naczyniowych.

Znajomość języków obcych: - angielski

Publikacje:

Zieliński A., Nazarewski S., Bogetti D., Sileri P., Testa G., Sankary H., Benedetti E.: "Simultaneous pancreas-kidney transplant from living related donor: a single center experience." Transplantation 2003, 76: 547-552.

Testa G., Nazarewski S., Zieliński A., Sileri P., Bogetti D., Sankary H., Benedetti E.: "Peripoerative treatment with octreotide minimze technical complications after conversion of bladder drained pancreas transplants." Clin Transplant, 2004, 18: 137-141.

Bogetti D., Nazarewski S., Zieliński A., Sileri P., Testa G., Sankary H., Benedetti E.: "Perioperatieve behandeling met octreotide vermindert de technische complicaties. Na omzetten van de drainage van het pancreastransplantaat van blaas naar darm." Somato Selectief 2004, 2: 16-17.

Zieliński A. „Wewnątrznaczyniowe leczenie chorób żył” Chirurgia po Dyplomie; Grudzień 2016

Nagrody i wyróżnienia

Grant Naukowy im. Prof. Andrzeja Cencory; marzec 2014; Karpacz

Wykonywane badania:
- USG doppler tętnic i żył kończyn dolnych
- USG doppler tętnic i żył kończyn górnych
- USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych

jak pewnie większośc tak samo i ja miałem przyjeemnośc operowac się na zylaki u Pana doktora. Przede wszystkim byłem pod wrazeniem troskliwego podejscia Pana Adama, szczegółowego i jasnego przedstawienia etapów opearacji i przede wszystkim z efektów koncowych ! znów wyglądam jak młody bóg ;) bez adnych obam mogę zarekomendowac doktora Zielinskiego ! pzdr Staszek Kowalczyk

pzdr

Staszek Kowalczyk

Po prostu rewelacyjny specjalista. Rzeczowo i troskliwie. Jeżeli ktoś z Państwa ma problemy z żylakami to pan Adam Zieliński to prawdopodobnie najlepszy specjalista flebolog na rynku warszawskim.

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm i szczegółowe omówienie poszczególnych etapów operacji na żylaki. Sam zabieg poszedł bardzo sprawnie i bez komplikacji. A Pan doktor niezwykle empatyczny człowiek. Jak się operowac to tylko u niego

Jestem bardzo zadowolona z wizytu u Pana doktora Zielińskiego. Operowałam u doktora żylaki metodą laserową i przyznam że jestem absolutnie zadowolona z efektów i podejscia doktora, który dokładnie przedstawił metodę, wszystkie za i przeciw i odpowiadał na kazde, nawet najgłupsze moje pytanie. Baaardzo polecam.

Pan dr hab. nauk med. Adam Zieliński niedawno wyciął mi pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową. Chociaż pojawiły się problemy i inny chirurg pewnie zdecydowałby się na przejście na metodę tradycyjną jemu udało się ukończyć zabieg laparoskopowo. Jestem mu za to ogromnie wdzięczna. Poza tym Pan doktor znakomicie się mną opiekował, byłam informowana o wszystkim. Po zabiegu jak miałam wątpliwości mogłam się z nim skontaktować. Zawsze jak tego potrzebowałam poświęcał mi czas i udzielał wyczerpujacych odpowiedzi. Pan dr jest bardzo miły, uprzejmy i kulturalny. Oby jak najwiecej lekarzy brało z niego przykład. ...

Serdecznie dziekuję Panu doktorowi.
Bardzo zadowolona pacjentka

Doktor Zieliński bardzo dobrze wykonał u mnie zabieg na żylaki, dokładnie wyjasnił o co chodzi w leczeniu i zrobił zabieg świetnym sprzętem. Bardzo miłe były też panie, które z nim pracują.

Doktor Zieliński podjął się leczenia moich nóg i wykonał to bardzo dobrze, z pełnym oddaniem. Od wielu lat nie mogłam wyleczyć nóg, a teraz są w dużo lepszym stanie.