Lekarz godny zaufania, zawsze służy poradą i pomocą, ma po prostu ludzkie podejście do pacjenta. Szczerze polecam

Bardzo dobry lekarz,a przy tym miły sympatyczny, taki ludzki Trafiłam do niego z zagrożoną ciążą, ma podejście do pacjentki wszystko dokładnie tłumaczy prowadził mnie całą ciążę bez zarzutu, nie robił nadmiernej ilości badań żeby wyciągnąć kasę tylko tyle ile trzeba było mimo komplikacji odpowiednio dobrał mi system leczenia i doprowadził ciążę do szczęśliwego zakończenia mając jakiekolwiek wątpliwości dzieli się nimi z pacjentkom i woli "dmuchać na zimne" dzięki temu urodziłam zdrową córkę Doktor był przy porodzie i jestem z niego bardzo zadowolona opiekował się mną cały czas jednym słowem nie pozostawił mnie samej sobie a wręcz pomógł mi urodzić fachowa opieka i naprawdę godny polecenia człowiek.Dziękujemy mu bardzo jesteśmy wdzięczne, że mimo tylu komplikacji podczas ciąży wszystko dobrze się zakończyło , w bardzo dużej mierze dzięki niemu.

Super lekarz. W szpitalu odbieral mój poród. Bardzo się angażował i martwił mimo iź nie byłam jego pacjentką. Lekarz z powołania

Lekarz z misją, któremu chce się wykonywać ten zawód. Dokładnie bada, tłumaczy problem i metody leczenia. Do pacjentek i ich problemów ma indywidualne podejście, poświęca im dużo czasu, jest kulturalny. Starannie dobiera leczenie aby nie podać niepotrzebnych leków. Lęczę się od lat, w ubiegłym roku prowadził moją ciążę. PAN DOKTOR NA ORDYNATORA!!! Polecam Justyna

Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy z jakim miałam do czynienia.Dzięki niemu za dwa miesiące będziemy cieszyć się z narodzin naszej córeczki bo uratował tą ciążę....szczerze polecam...jego pacjentka Iwona K.

Lekarz na medal! Na szóstkę nie na piątkę:) Z moją Córką którą odbierał 13 lat jak dorośnie trochę też do Niego pójdziemy:)

Zdecydowanie Polecam Wam tego Lekarza, jest naprawdę bardzo doby :)

Zdecydowanie Polecam Wam tego Lekarza, jest naprawdę bardzo doby :)

Lekarz od serca, fantastyczny potrafi wszytko wytłumaczyć.

Lekarz od serca, fantastyczny potrafi wszytko wytłumaczyć.

bardzo dobry lekarz, jest oddany swojej pracy, poświeca dużo czasu pacjentką, doskonale potrafi wytłumaczyć każdą chorobą i konsekwencje, przebieg i czas leczenia. Bardzo wyrozumiały przy porodach. Polecam. Gosia

jest moim lekarzem od lat, polecam w 100%

jest moim lekarzem od lat, polecam w 100%

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Dąbrowa Górnicza"?

Agnieszka Potępa

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
42-500 Będzin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza