Adam Ziemlewski

przychodzimy z dzieckiem i w sumie sami też. jesteśmy zadowoleni, świetny lekarze, cierpliwi co przy dziecku ma spore znaczenie

Wiadomo, że wizyta u dentysty zazwyczaj nie jest przyjemna, ale ja i tak zawsze wychodzę zadowolona :) Okazuje się, że od niedawna mają też w ofercie zabiegi medycyny estetycznej, jeżeli są tak samo dobre jak usługi dentystyczne to mogę z czystym sumieniem polecić (no i w sumie muszę skorzystać)

Od niedawna w klinice mają też medycynę estetyczną i z czystym sumieniem mogę polecić :) Szereg zabiegów profesjonalnym sprzętem.

SUPER SPECJALISTA,WZBUDZAJĄCY ZAUFANIE,ZABIEGI PRZEPROWADZA MAŁO INWAZYJNIE,ZDECYDOWANIE KOMPETENTNY,W JEGO GABINECIE WIEDZIAŁEM ŻE JESTEM W DOBRYCH RĘKACH. Maciej B.

Maciej B.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kolbudy"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLMED"
Przedszkolna 34

Edyta Kwiecińska

Chirurg stomatolog
Spacerowa 3a/1

pl. Kaszubski 7b lok. 1

Al. Grunwaldzka 164/1
80-258 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLMED"
Przedszkolna 34