lekarz Adam Żółkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy. Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu. Agnieszka Demska

Agnieszka Demska

Jest wyjątkowy. Fantastyczny. Jako lekarz niezwykle skuteczny- wyprowadził mnie z dysfunkcji ruchu. W ramach wizyt NFZ. Ewa Gorzelany

fachowiec w kazdym wzgledzie i złoty człowiek

fachowiec w kazdym wzgledzie i złoty człowiek

Pośród wielu lekarzy u których podejmowałam leczenie,rzetelnie potraktował moje schorzenie zajmując się terapią. Żałuję, że tak późno spotkałam dobrego lekarza.

Żałuję, że tak późno spotkałam dobrego lekarza.