lekarz Adeeb Abdulwahab

Ja również gorąco polecam ! Myśl o wyrwaniu ósemki spędzała mi sen z powiek . A tym czasem również w moim przypadku nie wiem czy wszystko trwało dłużej niż 7min. Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Pani Aleksandry . Ząb dobrze usunięty i rana goi się szybko i bez powikłań. .

Ząb dobrze usunięty i rana goi się szybko i bez powikłań. .

Gorąco polecam. Przesympatyczny chirurg, z mega podejściem do dzieci. Dziecko weszlo do gabinetu wystraszone, wyszło spokojne i zadowolone. Pan doktor na dzień dobry rozluźnił atmosferę, dziecko z ufnoscia usiadło na fotel. Super.

Profesjonalny lekarz stomatolog, kulturalny, empatyczny, skuteczny, trudnego trzonowca usunął w taki sposób, że nazwałam to mistrzostwem świata, przy tym tłumaczy, dba o komfort fizyczny i psychiczny, polecam

Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych dolegliwości a rana goi się w mgnieniu oka. W dodatku jest znającym się na rzeczy profesjonalistą i bardzo miłą osobą .Nie zamieniłabym tego chirurga na żadnego innego ! :)
English also :
I highly recommend this surgeon! He is a master in his profession! Tooth extraction takes no more than the song from the radio, which is about 4 minutes! I have heard many horror stories about removing the teeth, it took over half an hour, the doctor could not break a tooth and so on. Here there is no such situation! I'm after surgery to remove the second eight already. I have no complaints and wound healing very quickly. In addition, he is a very nice person. I would not trade him for any other surgeon! :)

Jestem zadowolona z dr. Miałam zapalenie zeba. poprosilam o antybiotyk. szybko i rzeczowo wszystko wytlumaczyl. bol minal.