dr n. med. Adela Grala-Kałużna

Lekarz rodzinny, Internista

Szczerze polecam wszystkim wizytę u Pani dr Adeli Kałużnej. Warto iść po poradę lekarską nawet z z dzieckiem, młodzieżą lub osobą dorosłą, W razie jakichkolwiek dolegliwości, najpierw skontaktować się z Panią dr Kałużną, która sama trafnie zdiagnozuje i udzieli pomocy, lub też skieruje na pomocnicze badania, po których dokonuje w sposób właściwy kompleksowej oceny stanu zdrowia. Ponadto warto zaznaczyć, że na miejscu, osobiście wykonuje EKG pracy serca i odczytuje wynik. Moja opinia o Pani Dr Kałużnej opiera się na 30 letnim doświadczeniu, tyle lat,mam darowane życie, dzięki Jej wiedzy medycznej, mądrości i umiejętności patrzenia na człowieka w sposób holistyczny,całościowy. Pragnę dodać, że leczymy się u Pani dr całą rodziną przekrój wiekowy każdy( jak wspomniałam wyżej)i zawsze , zawsze dochodzimy do zdrowia. Z moich obserwcji wynika, iż wiedzę i cenne doświaczenie przekazuje swojej córce Marcie Kałużnej - Oleksy, która jak na swój młody wiek, jest równie wspaniałym lekarzem. Na koniec nadmienię że cena prywatnej wizyty w porówaniu z innymi lekarzami też w Pleszewie nie jest wielka.

Paniom doktor Adeli Grali-Kałużnej i Marcie Kałużnej- Oleksy z głębi serca życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu dalszych sukcesów życiowych i zawodowych. Wdzięczna pacjenta z rodziną.

Nie polecam tej lekarki :( Nie byłem zadowolony z wizyty.

Nie polecam tej lekarki :(
Nie byłem zadowolony z wizyty.

Przy każdej kolejnej wizycie dodaje tylko nowe leki nie pytając czy coś biorę czy nie . Na każdą dolegliwość lek - nawet jeśli się wykluczają.

Super lekarz. Zna się na tym co robi. Wszystkim polecam tego lekarza, zwłaszcza w takich przypadkach gdy myślisz, że już żaden lekarz Ci nie pomoże.

Absolutnie nie polecam. Bardzo niemiła osoba.

Absolutnie nie polecam. Bardzo niemiła osoba.

Tak polecam Panią DR Kałużną doświadczony lekarz z ogromną wiedzą medyczną leczę się i dzięki tej kobiecie mogę normalnie żyć ma także wspaniałą córkę która też jest dobrym lekarzem są to kobiety o dużym sercu dziękuje im za to i życzę im dużo zdrowia