Fachowy, bardzo dobry specjalista opiekuje się moimi dziećmi od narodzin gorąco polecam wielu mogłoby się od Niego nauczyć nie tylko fachowości ale i odpowiedniego, ludzkiego podejścia do pacjenta

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa
obsługa -naprawdę polecam!!!

super doktor, polecam każdemu!!!!! leczy u mojej córki pękniecie kości piszczelowej po upadku na lodowisku, świetne podejście do dzieci, łamie od razu opory u dziecka, bardzo kompetentny.

Dwa tygodnie temu mialam wykonany zabieg czesciowego wyciecia paznokcia w paluchu i po niedlugiej rekonwalescencji, jestem bardzo zadowolona z uslug Pana Doktora. Inni lekarze podejrzewali u mnie grzybicze zapalenie i przez dwa lata stosowalam zalecane leczenie bezskutecznie, dopiero Pan Doktor rozpoznal u mnie wrastajacy paznokiec ( co nie trudno bylo zauwazyc wczesniej) i dokonal zabiegu. Zabieg byl bezbolesny i nawet w pierwszych dniach po nie bylo potrzeby stosowac wskazanych lekow przeciwbolowych. Ogolnie twierdze ze Pan Doktor Bacher jest wybitnym specjalista w dziedzinie ortopedii.

Składał złamanie kości promieniowej i łokciowej tuż przy nadgarstku u mojej 9 letniej córki, kompetentny i baaaardzo "ludzkie" podejście czego nie spotkałam przez 20 lat u żadnego polskiego lekarza, nie robi łaski, że leczy, pomimo tego, że jest arabem baaaaaaaaardzo komunikatywny- uprzejmy,do tego stopnia,że i mnie wybawił z problemu rosnącego gangliona(po lekkim urazie kości)- gdybym nie trafiła na niego pewnie do końca życia bym została z tym ganglionem, bo lekarz rodzinny nawet nie chciał dać skierowania na rtg, a jak zrobiłam rtg sama to inny lekarz odczytał z niego, że mam ubytek kośći(o zgrozo!!!!!!!!!!!!!!) co było istną bzdurą.A.Bahner tylko zrobił mi odpowiedni zastrzyk i ganglion zniknął po kilku dniach.

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

to bardzo miły i uprzejmy lekarz dobry specjalista

to bardzo miły i uprzejmy lekarz dobry specjalista