dr Adrian Doroszko

Internista

moja opinia pokrywa się z powyższymi,gdyby nie pan dr.być może nie miałbym już nogi.Skutecznie też uregulował ciśnienie

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.

Poszedłem do dr Doroszko podłamany, bez wiary w powrót zdrowia, już po pierwszej wizycie zrozumiałem, że moje zdrowie w dużej mierze zależy ode mnie. Teraz po trzeciej wizycie czuję się b. dobrze i jestem pełen optymizmu. Za leczenie i rozmowy bardzo Panu dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny, która jest również bardzo Panu wdzięczna za to,że stałem się zdrowym.

Prawdziwy Lekarz godny pochwały ! Kompetencje, uprzejmosc, ogromna wiedza i duza pomoc w kierunku pacjenta ! Najlepszy Lekarz jakiego znam ! :):)

Prawdziwy Lekarz godny pochwały !

Polecam tego młodego lekarza - jest bardzo kompetentny, niesamowicie uprzejmy i bardzo mi pomógł.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław