Lekarze Żnin

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Molski Flebolog
Ułańska 6
88-400 Żnin

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog

88-400 Żnin

Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u doktora Wojciecha Hoffmana.Bardzo pomocny i empatyczny lekarz z sercem dla każdego. Dziękuję za szelką pomoc i poświęcony nam czas. Szczęście będzie miał pacjent który trafi pod Jego opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Maria Zwolenkiewicz

88-400 Żnin

Bardzo dobry specjalista,co można zauważyć chociażby po terminach wizyt,które są niestety bardzo odległe.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Masaoud Sousak

ulica Szpitalna 28/10
88-400 Żnin

Swietny chirurg.Mile i profesjonalne podejscie do pacjenta. Ogromne wsparcie po zabiegu chirurgicznym. Lekarz godny polecenia. Pacjent z Wroclawia
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Adrian Drabik

ulica Żytnia 1
88-400 Żnin

Lekarz z powołaniem !!! Podejście i czas poświęcony pacjentowi na najwyższym poziomie. Polecam :)
Opinia dodana przez: Pawel

Wojciech Olasiński

ulica Podmurna 15
88-400 Żnin

prawdziwy specjalista, znający się na rzeczy. POLECAM !!! do tego specjalista protetyk, świetnie urządzony gabinet - Profesjonalista
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Joanna Pliszka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny transportu

NZOZ EPOKA
ulica Aliantów 1a
88-400 Żnin

„Bardzo dokładnie Pani Doktor wszystko tłumaczy. Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze. Polecam!”
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Paweł Jesionka

Pulmonolog, Internista

ulica Słoneczna 27
88-400 Żnin

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

lekarz Maria Sawala

Słoneczna 36/15
88-400 Żnin

Tu potwierdza się, że są lekarze z powołania. Wyjątkowa pani doktor, z wspaniałym podejściem do pacjenta, cierpliwa, wyrozumiała i zaskakująca wiedzą i trafnością diagnozy. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Monika

dr Bouchraya Settaf cherif

Pałuckie Centrum Zdowia
szpitalna30
88-400 Żnin

Polecam bardzo specjalistę. Byłem na badaniu wszystko wyjaśnił .Bardzo sympatyczny i rzeczowy pan doktor, jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Opinia dodana przez: Włodzimierz Kaletka

mgr Patrycja Mazur

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Kaloria s.c. Patrycja Mazur, Joanna Tomczewska
Żnin

Cuż mogę powiedzieć ,Fantastico 🤝🚴🚴🚴😊 .Gorąco polecam kompetencje i profesjonalizm usług dietetycznych pani Patrycji . Osobiście od kilku lat stosuje się do zaleceń i jadłospisów skomponowanych dla mnie przez panią Patrycję .Oczywiście jedną ze składowych mojej recepty na sukces jest dieta i jej przestrzeganie według zaleceń fachowca najwyższych lotów w tej dziedzinie . Serdecznie dziękuję pani Patrycji i serdecznie polecam specjalistę najwyższych lotów w dziedzinie dietetyki .

lekarz Artur Kosicki

Lekarz rodzinny

NZOZ EPOKA
ulica Aliantów 1a
88-400 Żnin

Byłam umówiona do Pana Doktora na dana godzinę wizyta punktualna bardzo dokładne badanie dobrze postawiona diagnoza i prawidłowo dobrane leki . Pozdr i do zobaczenia
Opinia dodana przez: Aleksandra Dobroszek

dr n. med. Grażyna Sergot-Martynowska

Neurolog

Przychodnia Rodzinna
ul.Żytnia
88-400 Żnin

PODEJSCIE DO DZIECI REWELACJA . DORADZILA CO ROBIC KIEDY DZIECKO BUDZI SIE W NOCY. PODEJSCIE DO DZIECKA Z AUTYZMEM. Kompetentna doradził jak dalej postępować.
Opinia dodana przez: Marietta

lekarz Robert Kucharski

Neurolog

Epoka
Aliantów
Żnin

Niestety, dwie wizyty u doktora Kucharskiego w związku z diagnostyka i leczeniem choroby Alzheimera u mojego ojca skończyły się dużym niesmakiem. Przede wszystkim spotkaliśmy się z absolutnym brakiem empatii, lekarz zwracał się do taty w sposób "nie mów tyle chłopie" i "pana zdanie mnie nie interesuje" (!!). Zgłaszając się do tego ośrodka liczyłam na profesjonalne podejście do pacjenta no ale niestety. Nigdy, u żadnego lekarza, nawet na NFZ nie spotkałam ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
Cudowny lekarz z ogromną wiedzą i intuicją. A przede wszystkim ludzki człowiek, wielu powinno barać przykład z Pana Doktora. Pomógł mi, kiedy inna Pani Doktor zbagatelizował mój stan psychiczny i poprostu chciał się mnie pozbyć. Kiedy trafiłam do Pana Doktora otrzymałam ogromne wsparcie i zrozumienie. Interesuje się losem pacjentki, odbiera telefon. Dzięki Panu Doktorowi urodziłam zdrowego syna.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Agnieszka Kańska

Psychiatra

Pałuckie centrum zdrowia
Poznań, ul. Sienkiewicza 10/3
60-817 Żnin

Pani Kańska nie ma uprawnień do prowadzenia terapii.Mimo to prowadzi terapię i nie infromuje o tym pacjentów. Byłam Pacjentką Pani Kańskiej bardzo długo. "Terapia" Polegała na opowIadaniu na każdym spotkaniu o traumach z Przeszłości. Żadnej terapii.Żadnej Próby leczenia. Żadnych ćwiczeń. Tylko Powtarzanie tego co doprowadziło mnie do depresji. Leki które Pani Kańska mi zapisywała na stany lękowe Powodowały tylko jeden efekt-bardzo silny sen. Leki były tak silne że ledwo dawałam ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jacek Porada

Przychodnia Rodzinna
ul.Żytnia
88-400 Żnin

Do Pana doktora Jacka Porady trafiłam przypadkiem na rutynowe badanie, ale od pierwszej wizyty jestem pod wrażeniem Jego profesjonalizmu i wspaniałego usposobienia. Nigdy nie czułam się tak zaopiekowana przez żadnego lekarza. Bardzo miły i uprzejmy, otwarty, a do tego najlepszy fachowiec w tej specjalizacji. Z pełną odpowiedzialnością za słowa, mogę nazwać Pana doktora lekarzem z powołania. Rekomenduję wizytę u Pana Doktora każdej kobiecie, nie tylko ze względu na profesjonalizm i ...
Opinia dodana przez: ewelina

lekarz Michał Szymczak

88-400 Żnin

Do gabinetu Pana doktora trafiłam po wizycie prywatnej u innego kardiologa, który mnie tylko osłuchal i zlecił wykonanie diagnostyki na własna rękę. W gabinecie doktora wykonałam pełna diagnostykę kardiologiczna i tak również pozostałam pacjentką pod jego kontrolą. Polecam miły, rzeczowy o dużej wiedzy lekarz, który z pewnością ze względu na specjalizacje również z chorób wewnętrznych patrzy na pacjenta znacznie szerzej. Pozdrawiam Marta Kasprzyk
Opinia dodana przez: Marta Kasprzyk

lekarz Grażyna Gmerek

Pieniężnej 4
88-400 Żnin

Nie wiem skąd te negatywne opinie, Pani Gmerek prowadzi moja ciąże, nie bagatelizuje żadnych dolegliwości, co wizytę jest wykonywane usg, tłumaczy każdy szczegół, poświęca dużo czasu. Wiele moich znajomych prowadziło u niej swoje ciąże i są zadowolone, polecam
Opinia dodana przez: Telimena

lekarz Jerzy Rozmus

Gabinet chir.prywatny,,eskulap''
ul.Aliantow 14 Znin
88-400 Żnin

Bardzo polecam wlasnie tego p.doktora.Super specjalista,swietny fachowiec wczesniej operowal mnie na przepukline pachwinowa wykonanie profesjonalne.Obecnie operowal zylaki to samo tylko zyczyc sobie takich fachowcow w szpitalu.Inne placowki moga pozazdroscic takiwgo chirurga specjalisty
Opinia dodana przez: jerzy k