lek. dent. Adrian Mierzwa

Jestem zadowolona z wizyt u Pana doktora - rzeczowy, uprzejmy i co ważne - delikatny! Warto na takiego lekarza trafić!

Pełen profesjonalizm, bardzo miły stomatolog, wie jak podejść do pacjenta. Ja strasznie przechodzę wizyty u stomatologów, ale dzięki temu doktorowi coraz spokojniej do tego podchodzę. Polecam

delikatny, kompetentny i sympatyczny stomatolog. klinika w której pracuje bardzo przyjazna pacjentowi. oby takich więcej

Doskonały stomatolog, wyrozumiały i delikatny. polecam bo Pan doktor dba o komfortowe samopoczucie każdego pacjenta!

tak jak dentystów panicznie się boję tak ten lekarz jest jakiś wyjątkowy bo po 10 minutach na fotelu stres odpuścił. polecam bo jest super

Świetny stomatolog, bardzo miły i z dużym doświadczeniem. Do tego podczas wizyty dba o to, żeby pacjent dokładnie wiedział, co robi w danym momencie, korzysta z najnowszego sprzętu i jest naprawdę godnym polecenia specjalistą. Polecam!