lekarz Adrian Modestowicz-Dobrowolski

Pan Doktor Adrian Modestowicz-Dobrowolski pracuje obecnie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie. Nigdy nie zdarzyło mi się trafić na tak kompetentnego lekarza. Doskonały specjalista, przy czym ma ciepłe ludzkie podejście do pacjenta. Jeśli trafisz na Oddział Ortopedii i okaże się że będzie zajmował się tobą Doktor Modestowicz możesz być spokojny wszystko skończy się dobrze.

Byłam u Pana Doktora na dyżurze. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby inny lekarz na dyżurze był tak kompetentny, sprawdził dokładnie wszystko, co mi dolegało i bardzo cierpliwie tłumaczył sposób postępowania przy leczeniu. Pan Doktor Modestowicz-Dobrowolski taki był. Czułam się w jego gabinecie bezpieczna, wiedziałam, że dostanę najlepszą pomoc. Był bardzo życzliwy i taki normalnie uczciwy, kulturalny i przejęty pacjentem. Dziękuję Panie Doktorze, a wszystkim chorym polecam.

Wciąż poszukujesz " Legionowo"?

Roman Pająk

05-135 Wieliszew

mgr
Agnieszka Balla

Psycholog dziecięcy
Gabinet psychologiczno - pedagogiczny "Butterfly time"
Gabinet psychologiczno - pedagogiczny Agnieszka Balla
ul. Suwalna 4c