lekarz Adrian Stępiński

Fachowy, pomocny lekarz! Byłem swego czasu na artroskopii operacyjnej, która pomogła w wykryciu zmiany w stawie. Już jestem po leczeniu

polecam! operacja rekonstrukcji ścięgien obyła się bez komplikacji - jestem bardzo zadowolona z tak fachowego podejścia! ;)

Polecam przede wszystkim za bardzo duże doświadczenie i godne podziwu podejście do pacjenta. Dla pana doktora nie ma problemu nie do rozwiązania, mnie potrafiła pomóc już sama rozmowa z nim

bardzo dobry lekarz, z powodzeniem udalo sie dzieki niemu wyleczyc chorobe zwyrodnieniowa stawow podoba mi sie ze tlumaczy jasno wszystko i jest wyrozumialy

podoba mi sie ze tlumaczy jasno wszystko i jest wyrozumialy

Jak zawsze niezawodny specjalista, na ktotrego pomoc mozna liczyc bez wzgledu na powage problemu zdrowotnego. Super podejscie do klienta i bardzo duza wiedza ;) Serdecznie pozdrawiam

Naprawdę świetny ortopeda, polecam każdemu, kto do tej pory nie znalazł nikogo dobrego z zakresu ortopedii.

Leczyłem pod okiem pana Stępińskiego chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego. Metoda McKenziego okazała się w moim przypadku wyjątkowo skuteczna. Pan Stępiński to osoba godna zaufania, która doskonale zna się na swoim fachu. ;)

Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy ortopeda w Poznaniu. Potrafi zdziałać cuda o czym przekonałam się na własnej skórze (albo raczej własnym kolanie). Przez długi czas miałam poważne problemy ze bólami stawów w kolanach i dopiero wizyty u doktora Stępińskiego sprawiły, że bóle w dużym stopniu ustąpiły. Teraz mogę swobodnie chodzić, wstawać i siadać. Dziękuje jeszcze raz i polecam każdemu!