lekarz Adrian Stępiński

Ortopeda

Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy ortopeda w Poznaniu. Potrafi zdziałać cuda o czym przekonałam się na własnej skórze (albo raczej własnym kolanie). Przez długi czas miałam poważne problemy ze bólami stawów w kolanach i dopiero wizyty u doktora Stępińskiego sprawiły, że bóle w dużym stopniu ustąpiły. Teraz mogę swobodnie chodzić, wstawać i siadać. Dziękuje jeszcze raz i polecam każdemu!

Leczyłem pod okiem pana Stępińskiego chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego. Metoda McKenziego okazała się w moim przypadku wyjątkowo skuteczna. Pan Stępiński to osoba godna zaufania, która doskonale zna się na swoim fachu. ;)

Naprawdę świetny ortopeda, polecam każdemu, kto do tej pory nie znalazł nikogo dobrego z zakresu ortopedii.