Z całego serca polecam Tego specjalistę, zwłaszcza osobom takim jak ja, borykających się z otyłością olbrzymią. Kto wie, ten zrozumie jak ciężko jest zacząć "coś" z tym robić- wstyd przed wejściem na wagę jest tak ogromny, że człowiek rezygnuje często pod samym gabinetem... Miałam za sobą kilka podejść, aż trafiłam do Pana Adriana- złoty człowiek, otwarty, serdeczny, z poczuciem humoru (to bardzo pomaga), a przy tym kompetentny i bardzo wyrozumiały. Bardzo rzeczowo i jasno określił plan działania, ułożył indywidulną dietę i co najważniejsze - bardzo mnie mobilizował w trudnych chwilach, a było ich wiele:) Dziś jest mnie o 38 kilo mniej, a jeszcze długa droga przede mną, ale wiem, że pod okiem Pana Adriana dam radę i to z uśmiechem na twarzy:) Polecam każdemu, kto pragnie zdrowo i fajnie tracić kilogramy:) Dziękuje Panie Adrianie:)

Z całego serca polecam wizyty u Pana Adriana, szczególnie osobom takim jak ja, czyli z poważną otyłością, a co z tym idzie chorobami metabolicznymi... Wiem jak ciężko jest zacząć "coś" zrobić w tym kierunku, głównie ze względu na wstyd przed stanięciem na wadze przy obcej osobie i tu miłe zaskoczenie- Pan Adrian na wejściu obala wszystkie obawy, rozmawiał ze mną jak stary znajomy, cały niepokój minął po kilku zdaniach... kompetencje, zrozumienie, wiedza jaką posiada dała mi szanse na nowe życie, schudłam 56 kg i nie tyje!!! Polecam Wszystkim tego dietetyka! Panie Adrianie dziękuje serdecznie:)

Polecam z calego serca. Uprzejme podejscie. Pan Adrian pomogl mi wrocic do normalnej wagi, a nie bylo to proste przy moich schorzeniach i ze wielu rzeczy nie moge jesc. bylam wczesniej u innych dietetykow, wiec mam porownanie.

bardzo dobre podejscie, indywidualne. poswieca duzo czasu, nie spieszy sie ale najwazniejsze - dieta jest skuteczna!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Tychy"?

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grupowa Praktyka Lekarza Rodzinnego "Alfa-Med" s.c.
Cechowa 19
43-300 Bielsko-Biała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Symetria Monika Fuchs
Partyzantów 21
43-200 Pszczyna
Instytut Dietetyki
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice