Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku. Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg. Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności umawiania się na wizyty. Polecam każdemu.

Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg.
Polecam każdemu.

Pani doktor prowadzi moje leczenie w przebiegu choroby Hashimoto. Jestem zadowolona, był to pierwszy lekarz do którego trafiłam. Pani doktor jest kompetentną osobą, do tego miłą, ciepłą, stanowczą. Pomogła mi szybko obniżyć poziom TSH, dzięki czemu w krótkim czasie poczułam ulgę, po kilku miesiącach uporczywej walki z objawami jakie daje niedoczynność tarczycy. Do tego można swobodnie zadzwonić, zadać pytania, pani Adriana szybko rozwiewa wątpliwości. Polecam!

Bardzo mila pani doktor z profesjonalnym podejsciem do pacjenta.Nawet przez telefon udziela porad i nigdy nie ma problemu.Po raz pierwszy spotykam sie z takim podejsciem,przeciez moglaby umawiac sie na wizyty i brac za to normalnie pieniadze.Polecam ja z pelnym przekonaniem.

Polecam, chodzę do niej już wiele lat dodatkowo prowadziła mnie przez 2 ciąże.Dziewczynki urodziły się zdrowe a ja czułam się bezpiecznie przy moich problemach z tarczycą. Polecam !!!!!!!!!!!!! Też się dziwię ,że NFZ nie podpisał umowy z takim lekarzem tym samym zmusił nas do chodzenia prywatnie.

Swietna i sympatyczna pani Doktor . Cena wizyty (lacznie z usg tarczycy odrazu na miejscu) jest wlasciwie bardzo mala. ZDECYDOWANIE POLECAM

Dzięki tej pani doktor wróciłam do świata żywych. Wyprowadziła mnie ze stanu w który wpędziła mnie inna "lekarka". Zawsze miała dla mnie czas i cierpliwie wszystko wyjaśniała. Wyleczyła również moją mamę. Takich lekarzy jest już mało. Dziękuję

Bardzo dobry lekarz, całkowicie oddany swojej pracy,troszczący się o zdrowie pacjenta . Tylko dlaczego NFZ nie podpisał na ten rok kontraktu z p.Walczak .

Świetny lekarz, naprawdę polecam. Dzięki Pani Doktor zrozumiałam w końcu na czym polega moja choroba, a przy tym koszty wizyty (70 zł) są niewielkie.

Do dr Walczak chodzę już od X lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną za jej indywidualne podejście, doświadczenie.

Bardzo miła pani doktor, nie obiecuje gruszek na wierzbie, wykazuje dużą kompetencję, wiedzę, zrozumienie i cierpliowość dla pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Szczecin"?

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16