Adrianna Badora

Byłam u Pani z zatrzymaną ósemką, potrzebowałam dentysty ze specjalizacją chirurgiczną. Ząb miał być usunięty przy pierwszej wizycie ponieważ później miałam wyjazd. Po zrobieniu zdjęcia RTG okazało się że jest to ciężki przypadek - nawiasem mówiąc który bez problemy rozwiązał chirurg z Wapienicy (nie podaje dokładnie kto z obawy o posądzanie o autoreklamę). Dostałam informację że mogę go usunąć ale termin UWAGA za 2 miesiące, czyli ktoś ewidentnie chciał się mnie pozbyć. Widzę że jest nastawienie na szybkie i łatwe pieniądze niestety. Sympatyczne zachowanie Pani Adrianny w niczym mi nie pomogło.

Leczę się u Pani dr Badory już od roku i jestem bardzo zadowolony. Ceny rozsądne, a opieka i jakość leczenia na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejma i ciepła osoba, wszystko rewelacyjnie tłumaczy. Jedynym minusem jest to, że ceny wizyt kontrolnych ciągle rosną.. Jednak mimo wszystko polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Od samego początku do końca wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Z perspektywy czasu jestem w stanie stwierdzić że lekarz jest rzetelny i kompetentny. Marcin

Marcin

Pani dr ma doskonale podejscie do pacjenta. Wszystko wytlumaczy i rozwieje wszelkie obawy. Polecam z calego serca.

Polecam wszystkim zainteresowanym. Bardzo wysoka jakość usług,estetyka wykonania na najwyższym poziomie, fachowo, a do tego w przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Świetna specjalistka,zainteresowana pacjentem,bardzo dokładna i sympatyczna. JBB

Witam! Maiłam problem z którym chodziłam od lekarza do lekarza. Nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pani doktor mi pomogła i znowu mogę się pięknie uśmiechać! Dziękuję! Małgosia S.

Witam!
Małgosia S.

Lecze sie u P.Badory już ponad 2,5 lata. Świetna ortodontka, miałem dużą wadę, z rzeczy niemożliwych stał się normalny zgryz, właściwe ustawienia zębów itp. Nie dawno zdjąłem aparat i jestem bardzo zadowolony z wizyt jakie spędziłem w gabinecie. Polecam jak najbardziej !!!

załozylam u Pani Dr Adrianny Badora aparat na szczękę górna. nie ukrywam ze skusila mnie cena 1200 zł - najniższa w rejonie Bielska. Teraz jestem po zdjęciu aparatu i jestem BARDZO zadowolona! Zeby są idealnie proste ! polecam wszystkim, warto się troszkę pomeczyc zeby pozniej miec taki piekny usmiech.

Jestem pacjentem już dość długo ale z czasem jakość obsługi jest coraz gorsza no i mam pewność ,że raczej chodzi już tylko o wyciśnięcie jak najwiekszej ilości pieniedzy od pacjenta.